"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Нашестя Слоників в книгарні «Є»
В суботу, 28 вересня письменниця Леся Воронина та художниця Катерина Штанко у київській книгарні «Є» презентували нову книжку «Слон Ґудзик і Вогняна Квітка», видану Старим Левом.
 
Маленькі гості зустрічі дізналися, як з’явився на світ чарівний Слон на ім’я Ґудзик, а також про те, що казкові істоти іноді бувають дууууууже голодні. Тож під керівництвом художниці Катерини Штанко гуртом вчитися малювати смачну їжу, яку так любить Слон Ґудзик. Чого тільки не було у нього на сніданок: морква, шоколад, банан, ананас, полуниці та навіть морозиво!
 
Потім мисткині показували малятам, як за допомогою горішків та пластиліну можна створити справжнього казкового слоника. Тож маленькі гості зустрічі наліпили цілу компанію Слонику Ґудзику: слоненята вийшли яскраві, з радужними вушками, кольоровими ніжками та полум’яними хоботами:-)
 
Діти веселилися, знайомилися, спілкувалися, брали автографи та неохоче розходилися. Але на пам’ять про зустріч у кожного, хто познайомився з Лесею Ворониною та Катериною Штанко, вдома віднині житиме маленький чарівний слоник!
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage