"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Напівлихий» - претендент на премію Карнегі
Письменниця Саллі Ґрін на своїй сторінці у Twitter повідомила про те, що її книга «Напівлихий» увійшла до списку претендентів на британську літературну премію «Медаль Карнегі 2015» (The CILIP Carnegie Medal).
 
«Довгий список» премії буде оголошений 10 лютого 2015 року, «короткий список» – 17 березня. Переможця назвуть у червні наступного року.

«Медаль Карнегі» – одна з найпрестижніших премій англомовної літератури. Заснована у 1936 році на честь філантропа Ендрю Карнегі, який заснував близько трьох тисяч бібліотек в англомовних країнах. Премія присвоюється книгам для дітей та підлітків, які були вперше видані у Британії. У різні роки у переліках номінантів та лауреатів премії були Клайв Стейплз Льюис , Вірджинія Вулф, Террі Пратчетт, Ніл Гейман, Джоан Роулінг та інші письменники.
 
«Напівлихий» - перша частина трилогії для підлітків, а також перший роман англійської письменниці Саллі Ґрін. У центрі сюжету Натан - незвичайний підліток, він не вписується в жодну систему – ні в систему простих людей, ні в систему магів, до яких належить увесь його рід. Адже в ньому перемішалася кров матері, Білої відьми, і кров батька – найжорстокішого Чорного чаклуна. Він ЧБ, він Напівкодовий, той, на долю якого випадають жорстокі катування, ув’язнення в клітці, переслідування з боку Ради Білих чаклунів. Але він мусить звільнитися і втекти, щоб знайти свого батька і отримати три дари. Інакше він помре страшною смертю. Однак Ловці відстежують кожен його рух, і чи може він довіритися хоч комусь – брату, сестрі, чи принаймні дівчині, котру Натан кохає усім серцем…
 
У 2014 році «Напівлихий» вийшов у «Видавництві Старого Лева» в українському перекладі Віктора Морозова.
 
 


Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage