0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Надійка Гербіш розповіла про нову книжку та радість усупереч

Доба

Свою нову книжку “Одного разу на Різдво” презентувала сьогодні у Тернополі письменниця Надійка Гербіш. На презентації були присутні батьки з дітлахами і ще до початку не залишилося жодного вільного місця.

“Ця книжка написалася за один день, за 1 січня 2014-го року. Я вирішила нічого не правити і як воно було, так і залишила. І за кілька днів відправила її Мар’яні Савці у “Видавництво Старого Лева”. Коли вже була в пологовому, читала “Facebook” і тут приходить повідомлення від Мар’яни Савки: “Класно. Ми книжку беремо. Скоро будем готувати до друку”. Я відписала: Ну, все – можна танцювати!” І поки ще було можна, то встигла потанцювати.

  

В мене той весь січень  і перед тим і грудень був присвячений темі внутрішнього очікування. При чому очікування не тільки народження дитини,ви пам’ятаєте, які тоді були події, це такий постійний стан – коли це все завершиться, коли нарешті знов буде добре, коли можна буде не соромитись радості. Якраз у цій казці вилилася моя думка про те, що навіть коли відбувається щось не таке, чого ти чекаєш, все одно є той, хто контролює увесь цей процес.

Мені здається, у своїх дитячих книгах я не намагаюся нікого виховувати, але, що намагаюся передати, крім віри в диво, віри в Бога – це віру, що попри те, що відбувається – може бути внутрішня радість. От зараз тема радості всупереч – це моя основна тема”, – поділилася своїми внутрішніми переживаннями з читачами письменниця.

Під час  зустрічі Надійка також по секрету розказала, що наступна дитяча книжка буде скоріш за все про білочок, бо вони їй страшенно подобаються, а ще одна доросла і серйозна книжка вийде восени, спеціально до “Форуму видавців” у Львові.

 

Вам може бути цікаво
Турецькі пригоди з близнятами
Дивовтеча
Доннелі Педді
Белл Дженніфер
Шкільний гармидер, або П`ять історій, які доведуть: навчатися – не нудно!
«Не кажіть, що в нас нічого немає», коли є Музика, Любов та Історія
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати