0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Надія Мориквас – про таємниці дівочого щоденника

У Львові в рамках християнського молодіжного фестивалю «Вітер На-Дії» відбулася перша презентація роману Надії Мориквас «Корнелія», що вийшов у «Видавництві Старого Лева».

Надія Мориквас разом з письменницею Оксаною Думанською розповіли про події на Галичині 30-50-их років, на тлі яких розвиваються події роману, а також про фатальний поворот в житті молодих галичан після 1939 року. Головна героїня Корнелія є яскравою представницею свого часу: колишня пластунка, її брат і сестра поповнили лави ОУН... Але перш за все Корнелія - красива молода дівчина, що пише вірші, мріє вдало скласти іспити до вищої школи і закохана у набагато старшого за себе відомого поета-молодомузівця Петра Карманського.

 

«Моя книжка про те, як би склалася доля Корнелії, якщо б їй вдалося вирватися з кігтів нквдистів, - каже авторка роману. - Я спілкувалася з пані Любомирою, товаришкою молодшої сестри Корнелії, і вона досі не впевнена, чи понівечене тіло, котре вони знайшли у 1941-му на подвір`ї НКВД, належало сестрі. Корнелю впізнали лише по блакитній сукні, в якій її напередодні забрали у воронок».

Дизайн книжки склали елементи особистого щоденника-пам`ятника Корнелії. Також у книзі можна побачити фото дівчини, що виходить з Дрогобицької української гімназії ім. Івана Франка, де століття тому навчалася Корнелія та інші герої роману. 

 

Вам може бути цікаво
Привид, який не міг заснути
Чорна Наталія
Рахують усі
Рушіфте Крістін
20 кадрів «Жизні». Цитати із книги Олега Сенцова
Інспектор Дил поспішає на допомогу: як навчити дитину розпізнавати та контролювати емоції
stary_lev Стежити
дописів читачів
Матеріали по темі
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати