0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Надія Мориквас – про таємниці дівочого щоденника

У Львові в рамках християнського молодіжного фестивалю «Вітер На-Дії» відбулася перша презентація роману Надії Мориквас «Корнелія», що вийшов у «Видавництві Старого Лева».

Надія Мориквас разом з письменницею Оксаною Думанською розповіли про події на Галичині 30-50-их років, на тлі яких розвиваються події роману, а також про фатальний поворот в житті молодих галичан після 1939 року. Головна героїня Корнелія є яскравою представницею свого часу: колишня пластунка, її брат і сестра поповнили лави ОУН... Але перш за все Корнелія - красива молода дівчина, що пише вірші, мріє вдало скласти іспити до вищої школи і закохана у набагато старшого за себе відомого поета-молодомузівця Петра Карманського.

 

«Моя книжка про те, як би склалася доля Корнелії, якщо б їй вдалося вирватися з кігтів нквдистів, - каже авторка роману. - Я спілкувалася з пані Любомирою, товаришкою молодшої сестри Корнелії, і вона досі не впевнена, чи понівечене тіло, котре вони знайшли у 1941-му на подвір`ї НКВД, належало сестрі. Корнелю впізнали лише по блакитній сукні, в якій її напередодні забрали у воронок».

Дизайн книжки склали елементи особистого щоденника-пам`ятника Корнелії. Також у книзі можна побачити фото дівчини, що виходить з Дрогобицької української гімназії ім. Івана Франка, де століття тому навчалася Корнелія та інші герої роману. 

 

Вам може бути цікаво
Більше, ніж інструмент для письменників: Як митець виготовляє скульптури з друкарських машинок
Ернест Гемінґвей: читати, слухати, дивитися
Перформанс «Вірші ночі» за участі Мар’яни Савки, Сергія Осоки та Тріо «Мар’яничі»
Кав’ярня від А до Я: на які питання відповідає креативний нотатник для дітей «Кав’ярня. Мій перший бізнес»
Презентація книжки Ірини Савки «Три Марти»
Зі смаком і сенсом. Business talk про книжку «Кав'ярня. Мій перший бізнес»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Матеріали по темі
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати