0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Надія Каламєєць: Де починається реальність?
Сьогодні, 15 лютого, у Центральній дитячій бібліотеці м. Львова відкрилась виставка картин київської художниці Надії Каламєєць. Ілюстраторка стала відомою завдяки роботі над збірками поезій від «Видавництва Старого Лева» - «На каву до Львова» та «Шоколадні вірші про кохання». Школярі засипали художницю питаннями та взяли участь у «шоколадному» майстер-класі.
 
Відвідувачі Центральної дитячої бібліотеки завжди радо зустрічають гостей. Для Надії Каламєєць музична група бібліотеки виконала «Музичні смаколики» - покладені на музику вірші зі збірок, ілюстрованих художницею.
 
Розмовляли про творчість Надії, про те, чому варто не відступатися від своєї мети та як впливає мистецтво та фантазія на життя будь-якої людини.
 
- Так, я використовую у своїх картинах більше фантастичних образів, ніж реальних, - відповідала на питання художниця. – Але де починається реальність та закінчується фантазія? Крізь одне завжди можна побачити інше.
 
За активну участь у вікторині школярі отримували сувеніри від видавництва, а примірник збірки «На каву до Львова» з автографом головного редактора Мар’яни Савки залишився у фонді бібліотеки. Після завершення розмови молодші школярі взялись до малювання листівок з кави та шоколаду під керівництвом Надії Каламєєць.
 
 
 
 
Вам може бути цікаво
Роман Саллі Руні «Нормальні люди» вийде українською у «Видавництві Старого Лева»!
Що відчувати, читаючи «Оптику Бога»
Книжковий 2020. Що чекати від Старого Лева (доросла література)
Вірш дня. Григорій Чубай
Створять серіал за циклом книг «Варта» Террі Пратчетта
«До краси» Давіда Фоенкіноса: літературна елегантність та культурна автентичність
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати