"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

На екрани вийде нова екранізація «Книги джунглів»
Тим часом Netflix представив офіційний трейлер нової літературної стрічки – про головного героя відомої «Книги джунглів» англійського письменника Редьярда Кіплінга, що давно полюбилася мільйонам дітей у світі. Прем’єра фільмупід назвою «Мауглі: Легенда джунглів» запланована на 7 грудня 2018 року.
 
 
Майбутня стрічка, що ближча до оригіналу «Книги джунглі», аніж версія кінокомпанії «Disney» 2016 року, розповість про Мауглі як дикого хлопчика, що опинився між джунглями, де був вихований, і людським світом, якого ніколи не знав.  
 
 
Режисером фільму є Енді Серкіс, відомий завдяки ролі у кінотрилогії «Володар перснів»,  а також як режисер стрічки «Дихай». Він же озвучить ведмедя Балу.
 
Окрім Серкіса, фільм зібрав зірковий авторський склад. Хитру пантеру Багіру грає Крістіан Бейл («Боєць», «Американська афера», «Темний лицар»), змія Каа заговорить голосом Кейт Бланшетт («Єлизавета», «Авіатор», «Володар перснів»).
 
 
Бенедикт Камбербетч («Шерлок», «Доктор Стрендж», «Гра в імітацію») озвучив тигра Шерхана, Наомі Гарріс («Місячне сяйво», «Прихована краса») – вовчицю, що прийняла Маугля як одного зі своїх дитинчат.
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage