"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

На ХХІІ Форумі Видавців Генрі Марш розповість про 23-річний досвід роботи в Україні
Всесвітньо відомий нейрохірург Генрі Марш завітає в Україну не вперше: у Києві доктор провів десятки блискучих операцій на мозку, минулоріч був свідком Революції Гідності. Цього року відомий британець постане у незвичному амплуа: 9 вересня виступить на урочистому відкритті ХХІІ Форуму Видавців у Львові як автор книги «Історії про життя, смерть та нейрохірургію», що вийде у «Видавництві Старого Лева».
 
Генрі Марш є почесним гостем найбільшого літературного дійства України. У рамках ХХІІ Форуму Видавців 10 вересня о 15:40 відомий британець прочитає лекцію «Тягар вибору між правдою і надією» для студентів Українського Католицького Університету (подія відбудеться у конференц-залі УКУ, що на Хуторівці, 35а). 
 
Нейрохірург переконаний: на процес одужання пацієнта впливає безліч деталей: починаючи від інтер`єру палати, закінчуючи задушевними бесідами з лікарем. Про це та багато іншого Генрі розповість під час презентації українського перекладу книги «Історії про життя, смерть та нейрохірургію» у Львівському театрі ім. Леся Курбаса 11 вересня о 17:00. До розмови приєднаються знані українські нейрохірурги Ігор Курілець, Андрій Мизак, який власне здійснив переклад книги, та головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка. 
 
Поспілкуватися з Генрі Маршем можна буде й 12 вересня під час автограф-сесій: о 11:00 у Палаці Мистецтв на стенді №6 «Видавництва Старого Лева» і о 13:00 у Книгарні Старого Лева (площа Ринок, 12).
 
Генрі Марш – всесвітньо відомий нейрохірург з Великобританії. Нагороджений Орденом Британської імперії. Народився у Лондоні 5 березня 1950 року. Навчався в Оксфордській та Вестмінстерській школах Лондона. Пізніше студіював політологію, філософію, економіку в Оксфордському університеті. Отримав відзнаку Королівської медичної школи. Працював у Atkinson Morley Hospital - одному з найпрогресивніших нейрохірургічних відділень країни. Він спеціалізувався на роботі на мозку під місцевою анестезією і у 2004 році став героєм документальної стрічки BBC «Ваше життя у ваших руках». Починаючи з 1992 року Марш співпрацює з нейрохірургами у країнах колишнього СНД, в основному в Україні. Його близьким другом і соратником є київський нейрохірург Ігор Курілець. Особливо цікавим питанням для Генрі Марша є вплив лікарняних будівель та інтер`єру медзакладів на результати лікування і морального духу персоналу – він неодноразово читав лекції на цю тему. 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage