"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

На Форумі Видавців Семенчук заспіває про «MORE…», а Іздрик розсекретить «Календар Любові»
Мультимедійний проект DRUMТиатр - традиційно поза мейнстрімом і як завжди на хвилі популярності. Нову дозу музики та провокативних текстів від Юрка Іздрика та Гриця Семенчука Львів почує 11 вересня о 19:00 у клубі «Під Арсеналом» (вулиця Підвальна, 5). Вхід на концерт – 50 грн.
 
Етично та політично незаангажовані Іздрик і Семенчук виконають свої суперхіти, присвячені зірці українського фемінізму, підступності алкогольних виробів, любовним і не тільки війнам. Частина авторської уваги перепаде й численним Любам, Лєнам та ІРАм. Цього разу на адептів DRUMТиатру чекатиме не просто концерт, а перформанс-презентація найновіших поетичних збірок Юрка Іздрика та Гриця Семенчука. У книжках «Календар Любові» та «MORE віршів і пісень», що цьогоріч вийшли у «Видавництві Старого Лева», заховано тексти DRUMТиатру та ще багато неспіваного і нечитаного. 
 
DRUMТиатр - симбіоз музики, літератури, театру і відео. Заснований у 2009 році. Згуртований довкола гуру українського культурного менеджменту й літературних провокацій Гриця Семенчука та культової персони вітчизняного літературного андеграунду Юрка Іздрика – письменника, поета, автора концепту журнального проекту «Четвер: часопис тексту та візії». Проект зазнав грандіозного успіху на концертах у Львові, Тернополі, Луцьку, інших містах України, пройшов бойове хрещення на фестивалях «Фортмісія», «Потяг До Яремче», «Порто-Франко» і «Екле-3».
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage