"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Мистецький Арсенал та Prometheus запустили курс із вивчення української літератури
Мистецький Арсенал та освітня онлайн-платформа Prometheus надали безкоштовний вільний доступ до циклу лекцій «Осмислені і переосмислені», який розповідає про українську літературу без зайвих шаблонів. Курс буде цікавим як любителям вітчизняної класики, так і викладачам літератури, що зможуть по-новому поглянути на більш інтерактивне викладання предмету.
 
 
Курс базується на відеоматеріалах, відзнятих під час заходів Мистецького арсеналу у жовтні-листопаді 2017 року. Крім цього, він містить  текстові завдання, список літературних джерел та додаткових матеріалів. Лекторами курсу виступили член журі премії «Книга року ВВС» Віра Агеєва, директор видавництва «Смолоскип» Ростислав Семків та головний редактор серії «Постаті культури» видавництва «Дух і Літера» Олексій Сінченко.
 
До теми: купити книжку «Шевченко від А до Я»
Серед представлених авторів користувачі зможуть вивчати більше про життя і творчість Григорія Сковороди, Тараса Шевченка, Миколи Гоголя, Івана Франка, Лесі Українки, Ольги Кобилянської, Павла Тичини, Максима Рильського, Миколи Бажана, Миколи Хвильового, Олександра Довженка та Василя Стуса.
 
До теми: купити книжку «Франко від А до Я»
Вивчати українську літературу можна тут.
 
Упродовж 5-денного курсу з 10 лекцій університетські викладачі розкажуть про зміну сприйняття фактів життя та творчості класиків кожним із поколінь читачів та критиків, а вчителі середньої школи зможуть не лише отримати інформацію про нові погляди на відомих авторів, але й поділитися з колегами власним практичним досвідом викладання літератури у школі. Участь безкоштовна, проте попередня реєстрація є обов’язковою.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage