0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Мирослав Лаюк – у топ-30 визначних українців року
Видання «Kyiv Post» назвало топ-30 людей, віком до 30 років, які цьогоріч відзначилися своїми досягненнями в різних галузях. Оголошення переможців нагороди від «Kyiv Post» відбулося днями в готелі «InterContinental Kyiv». Раді бачити серед тридцятки автора Старого Лева – письменника Мирослава Лаюка. Вітаємо!
 
Мирослав Лаюк – 28-річний поет і прозаїк, отримав PhD в галузі філософії та літератури. Автор збірки віршів «Метрофобія» та романів «Баборня» і «Світ не створений», що побачили світ у «Видавництві Старого Лева». Також у творчому доробку Мирослава поетична книжка «Осоте!» («Смолоскип»), кілька оповідань у збірках «10 історій для хлопців», «19 різдвяних історій» тощо.
 
Його роман «Баборня» потрапив у Довгий список літературної премії Книга року ВВС-2016. А сам Мирослав – лауреат премій «Літакцент року», «Смолоскип», «Коронація слова» тощо. Вірші Мирослава опубліковані англійською, азербайджанською, вірменською, литовською, польською, російською, чеською та іншими мовами.
 
До топ-30 увійшли також інші митці, правозахисники, засновники стартапів, політики, зірки шоу-бізнесу, артисти та висококваліфіковані фахівці з інших галузей. З повним переліком переможців можна ознайомитися за цим посиланням.
 
Вам може бути цікаво
Людмила Таран презентує книжку-діалог про матерів і доньок «Яблуня» у Києві
Марія Титаренко: «Діти нас навчають. Навіть більше, ніж ми їх».
«Дівчина Онлайн» Зої Заґґ: уривок із книжки
Ми всіх тут знаємо: п’ять поетичних книжок «непоетичного» 2019-го
МВА за 10 днів
Сільбіґер Стівен
stary_lev Стежити
дописів читачів