0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Музей Фріди Кало запустив віртуальну виставку
За кілька тижнів українською світ побачить книжка «Маленькі історії Великих Людей. Фріда Кало» – яскрава історія, яка допоможе і дітям, і дорослим дізнатися найцікавіші факти з життя та творчості відомої мексиканської художниці. А вже зараз маємо ще одну чудову новину для шанувальників Фріди: відтепер усі охочі можуть відвідати 360° VR-виставку з будинку-музею Фріди Кало!
 
 
Пандемія Covid-19 забрала змогу відвідувати улюблені музеї та галереї. Але десятки відомих мистецьких закладів перенесли свої експозиції онлайн, щоби усі охочі змогли зазирнути всередину музеїв та подивитися омріяні експозиції, просто сидячи вдома.
 
Одним із таким став будинок-музей Фріди Кало (відомий як «Casa Azulу») у Мехіко, що запустив віртуальну виставку «Appearances Can Be Deceiving».
 
 
Тепер кожен з нас може прогулятися домівкою, зазирнути у її майстерню, побачити родині портрети, кухню, де обідала художниця, та прогулятися садом Фріди Кало.
 
Всередині будинку можна побачити більше 300 речей мисткині, як-от мексиканське вбрання, меблі та посуд, фарби і мольберти, предмети мексиканського народного мистецтва і роботи чоловіка Фріди – Дієґо Рівери.
 
 
Вам може бути цікаво
Три книжки Мілана Кундери про любов і Європу
Я працюю у видавництві: очікування VS реальність
10 фактів про Надійку Гербіш
Жіночі історії: книги, які більше сподобаються дівчатам
Арт-директор «Видавництва Старого Лева» отримав перемогу в конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of 2020
Ерік
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати