Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Мотивація: 7 книжок для відкриття нових перспектив
Мотивація — двигун вашого особистісного прогресу. Якщо ви дієте з неправильною мотивацією, то поступу не відбувається, та й взагалі, втрачається смак до життя. Де взяти правильну мотивацію? З чого почати? З розумної книжки, яка підкаже корисні ідеї.
 
Татьяна Гордиенко, WoMo; чільне фото - Sarah Sharp
 
Між треба та хочу. Знайди та плекай свою пристрасть
Ель Луна, «Моноліт-Bizz»
 
Ель Луна — популярна американська дизайнерка, художниця та письменниця. Вона працювала над дизайном багатьох сайтів та додатків, таких, наприклад, як Medium, Mailbox та Uber, наразі вона також проводить конференції у різних країнах світу, розповідаючи про свій вибір між «треба та хочу». Написана нею книжка дуже цікава графічно: яскрава, оригінальна, вона містить малюнки, схеми, використовує кольори для посилення ідей, викладених у змісті. Як знайти своє призначення? Як знайти час на те, що любиш? Що робити, аби не зупинятись? Як заробляти гроші на тому, що тобі подобається? Іншими словами, як наважитись і обрати «хочу»? Адже саме цей шлях — подорож нашого життя.
 
Не турбувати. Як сфокусуватися в інформаційному шумі
Кел Ньюпорт, «Наш Формат»
 
Як знаходити гарні ідеї та розвивати їх? Адже навколо стільки інформації, що зосередитись на головному, та й визначити це головне, іноді буває дуже важко. І навіть неможливо. Нам потрібно навчитися фокусуватися. Кел Ньюпорт, професор комп’ютерних наук Джорджтаунського університету, письменник, автор популярного блогу про саморозвиток Study Hacks, дає поради, як опанувати глибоке фокусування, сприймати інформацію дозовано, обмежити користування соцмережами до розумних меж для того, щоб ніщо не заважало концентрації та досягненню поставлених цілей.
 
13 звичок, яких позбулися сильні духом люди
Емі Морін, «Фабула»
 
Психологиня Емі Морін стала популярною авторкою, після того, як ця книжка здобула мільйони читачів. Морін пройшла крізь серйозні життєві випробування — раптову втрату матері та чоловіка і їй довелося долати депресію. Отримавши і досвід роботи психотерапевтом, і досвід пацієнтки, Морін не тільки вправно аналізує причини розладів тих пацієнтів, випадки яких наводить у своїй книзі, але й дає поради з розкриття життєвого потенціалу, подолання комплексів, набутих ще у дитинстві. 13 згубних звичок — це 13 людських слабкостей, що їх нема серед життєвих принципів міцних духом людей. Авторка розповідає, як їх позбутися.
 
Принцип мозаїки. Шість навичок дивовижного життя і кар’єри
Нік Лавґров, «Наш Формат»
 
Про принцип мозаїки ми ще не чули. Ми ж бо, повинні завжди обирати, чимось жертвувати, постійно шукаючи балансу між кар’єрою, родиною, захопленнями. Виявляється, це не обов’язково повинно бути так: завдяки принципу мозаїки можна побудувати гармонійне життя, розширити свої вміння і межі кар’єри та врешті скласти елементи свого життя у дивовижний пазл. Нік Лавґров упродовж 30 років працював у компанії McKinsey Company, нині партнер міжнародної консалтингової компанії Brunswick Group, викладає у Школі управління імені Джона Кеннеді.
 
Радощі мінімалізму. Як позбутися зайвого, привести життя до ладу та зробити його простішим
Френсін Джей, «КМ-Букс»
 
Про переваги стриманості та достатності над надлишком та споживацтвом красномовно говорять культури деяких успішних країн, наприклад, принцип «лаґом» лежить в основі шведського щастя. Чому б і нам, принаймні, в індивідуальному порядку, не прийняти філософію мінімалізму, щоб жити без марних очікувань, бездумних видатків, гонитви за атрибутами статусу, яка псує стосунки з близькими та позбавляє справжніх радощів? Експертка з прибирання Френсін Джей розповість про те, як позбутись зайвого та отримати змістовніше та більш радісне життя.
 
Прокрастинація
Джейн Б. Бурка, Леонора М. Юен, «Видавництво Старого Лева»
 
Ніщо так не допомагає прийняти та «пропрацювати» проблему, як ґрунтовне її вивчення та почуття гумору. Вивчати проблему прокрастинації авторки почали ще 1979 року, коли, працюючи в Консультаційному центрі при Каліфорнійському університеті Берклі, зібрали докупи всі свої знання і розробили першу програму групової терапії для студентів-прокрастинаторів. З того часу вони укріпились у думці про те, що прокрастинація — це не просто невміння управляти часом чи слабкість характеру, це комплексна психологічна проблема, у центрі якої — ставлення людини до самої себе, яке відображає хитке відчуття самооцінки. Отже, з книжки ви дізнаєтеся про основні причини прокрастинації та про практичні кроки для її подолання.
 
Спершу найважливіше! Жити, любити, вчитися, залишити слід
Стівен Кові, «Клуб сімейного дозвілля»
 
Стівен Р. Кові був провідним американським консультантом у галузі керівництва, експертом з ефективної організації життя та автором бестселерів, завдяки яким багато людей у світі упорядкували власні думки, почуття, життя. За версією журналу Time, а його видання «7 звичок надзвичайно ефективних людей» — один із найкращих ділових посібників за останні 100 років. Книжка ж про найважливіше спростовує всі стереотипи класичного тайм-менеджменту. Адже нам говорять про багатозадачність як запоруку успіху. Кові ж вважає, що не варто розпорошуватись: одні справи дійсно важливіші за інші, і відкладати щось на потім — нормально. Питання — що відкладати? І що є найважливішим?
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage