0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Мільйон для фонду «Таблеточки» за допомогою української дитячої книги

Один мільйон гривень для благодійного фонду «Таблеточки», який опікується онкохворими дітьми, за допомогою своєї книжки «Шапочка і кит» збирається в 2016 році зібрати українська письменниця Катерина Бабкіна. Книга вийшла у «Видавництві Старого Лева».

«Шапочка і кит» - дуже доросла книга для дітей. Одного весняного дня маленький хлопчик зустрічає кита і вони стають приятелями, переживаючи неймовірні пригоди, - на цьому закінчується дитяча історія і починається недитяча, бо хлопчикові 8, але він ще ніколи не був у школі, останній рік він прожив у лікарні, бо хворіє на лейкоз, йому не можна спілкуватися з однолітками, собаками та іншими потенційно небезпечними об'єктами, його мама і тато розлучені і мама будує взаємини із новим бойфрендом, що не сильно подобається бабусі, з якою вони живуть, а тато... а тато також має про це свою думку. Іншими словами, життя маленького хлопчика Шапочки надто звичайне і надто подібне на справжнє життя, тобто на життя, про яке не пишуть в дитячих книжках зазвичай.

Світ Шапочки, його уявлення про дружбу, смерть, чудеса, вдячність, кохання, майбутнє і все інше, зумовлені його дуже відмінним від інших дітей досвідом. Його розуміння світу може виявитися чеснішим і глибшим, аніж у багатьох дорослих. Такі книги є хорошим початком і приводом до розмови з дітьми (і дорослими) про інакших, людей, котрі живуть серед нас і разом, але мають інші можливості, відмінні від наших, мають свої небезпеки, хвороби і потреби, але так само мають бути любленими і щасливими.

П`ять гривень з вартості кожного примірника буде перераховано фонду «Таблеточки». Окрім цього, «Видавництво Старого Лева», фонд та Катерина Бабкіна запустили онлайн-челендж #shapochka_i_milion_na_tabletochki, а також розроблять інтерактивний додаток для телефонів і планшетів за мотивами книги, організують продаж оригіналів малюнків і колажів Юлії Піліпчатіної, яка ілюструвала книжку, та багато іншого.

Перша презентація книжки за участі Катерини Бабкіної та Юлії Піліпчатіної відбудеться 24 грудня о 19.00 в «Aroma Espresso Bar»  (вул. Ділова, 5 (станція метро «Олімпійський стадіон»).

 

 

Вам може бути цікаво
«Амадока» Софії Андрухович: 832 сторінки на перехресті пам’яті і забуття
5 цікавих фактів з історії кіно
Амадока
Велика книга 30-денних викликів. 60 програм формування звичок для кращого життя
Замойська Олена
Каспер Розанна
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати