0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Microsoft та МОН України створять нову освітню онлайн-платформу
 
Одним з етапів реформи середньої школи стане створення сучасної інтерактивної онлайн-платформи, завдяки якій українці матимуть доступ до найрізноманітніших навчальних матеріалів та зможуть навчатися дистанційно. До створення платформи МОН залучить корпорацію Microsoft.
 
«В основі нової платформи будуть закладені нові стандарти знань, сучасні навчальні програми та методи, - каже Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. - Окрім того, ми маємо на меті впровадження дистанційної моделі навчання. Наразі деякі сільські школи в Україні не мають жодного з’єднання з Інтернетом. Єдиний шлях подолання цієї проблеми – це технології»
 
Microsoft не лише допомагатиме створити якісну базу для освітніх матеріалів і забезпечить технічну підтримку проекту. Компанія долучиться до підготовки вчителів новим методам викладання, впроваджуючи спеціальні курси та навчальні програми. Про це під час Світового освітнього форуму у Лондоні говорили Лілія Гриневич з віце-президентом Microsoft з питань освіти Ентоні Сальсіто.
 
«Освіта є одним з основних прав людини і найбільш важливим внеском у майбутнє окремих людей, громад, націй та цілого світу. Наша мета – допомагати кожному педагогу та учню досягати більшого завдяки технологіям», – зазначив Сальсіто.
 
Вам може бути цікаво
Леся Українка: душа у листах
Розарій
Малігон Анна
Що можуть зробити дорослі, щоби призвичаїти дітей до читання?
Вірш дня. Борис Херсонський
Югославія, моя батьківщина
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Успіхів МОНу та Мікрософту, бо як говорить досвід, нічого у Мікрософта дієздатного не виходить. Вони вміють тільки гроші збирати.
01-02-2017 16:03 |