"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Майстер-клас Алли Слотвінської «10 причин дитячого непослуху» - у Києві
У четвер, 20 квітня, у київському коворкінгу «Zelenka» (вул. Ярославів Вал, 11/1, станція метро «Золоті Ворота») відбудеться майстер-клас Алли Слотвінської «10 причин дитячого непослуху», а також презентація її книги «Бавимося разом, або Як впоратися з дитячим непослухом». Початок о 19.00.
 
Слухняна вихована дитина — мрія усіх батьків. Проте в реальному житті не існує тієї «дитинки-з-картинки». Як і дорослий, малюк — особистість, має свої прагнення, власний характер і перепади настрою. І батькам потрібно навчитися спілкуватися з дитиною, яка наполягає на своєму, часом вередує або навіть влаштовує істерики. У цьому ігри — найкращі помічники, переконана Алла Слотвінська.
 
 
Авторка книжки «Бавимося разом, або Як впоратися з дитячим непослухом» під час свого майстер-класу розповість про 10 причин дитячих капризів, пояснить, чому ж ваша дитина вередує і дасть відповіді на питання, що робити у різних випадках.
 
Алла Слотвінська – дитячий психотерапевт, автор і керівник проекту «Гармонійна родина» (garmoniya.org.ua). Щаслива мама і дружина. Понад 12 років досвіду у психології. Проводить консультації, вебінари і тренінги для батьків. З дитячим непослухом знайома і на практиці: працювала психологом у дитячому садку, у дитячих психологічних групах, вожатою в дитячому таборі, була керівником психологічної служби в приватній школі «Афіни».
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage