0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Марина Рибалко: «Марічка і Червоний Король» - українське фентезі про дружбу, чудернацькі світи і кохання»
На Дитячому Форумі відбулася презентація фентезі «Марічка і Червоний Король» за участі головного редактора «Видавництва Старого Лева» Мар'яни Савки, письменниці Марини Рибалко та Наталки Малетич - письменниці, керівника напрямку «Дитяча література» у ВСЛ. Говорили про специфіку українського фентезі для дітей, про те, чим займаються письменники коли не пишуть книжки та про те, як складуться стосунки головних героїв трилогії «Марічка і Червоний Король».
 
«Книжка «Марічка і Червоний Король» почалася з мрій, - розповідала Марина Рибалко. -  Коли я була маленькою, то уявляла себе такою, як Марічка – рудою допитливою дівчинкою. А коли мені виповнилося двадцять, я згадала про свої дитячі мрії і почала писати книжку про маленьку дівчинку, що потрапляє у неймовірний фантазійний світ... Марічка й не підозрює, що зі світу фантазії буде непросто вибратися, і що на неї чекає небезпека. Зате у дівчинки є хоробрі друзі, які готові пройти чимало випробувань, щоб допомогти Марічці. Наприклад, одного хлопчика у книзі перетворили на кота».
 
У ВСЛ вийшли дві частини трилогії «Марічка і Червоний Король», на черзі - третя книга, яку письменниця вже написала. Головна героїня росте з кожною новою історією, що ріднить книгу з  «Хроніками Нарнії» чи «Гаррі Поттером». За сюжетом твору, фантастичним світом заволодів Таємничий імператор і ніхто не знає, хто він, але поліція полює на тих, хто не хоче підкоритися його владі. Марічці доведеться розгадати загадку Імператора і побороти його владу. 
 
 
«Найперше, що мені говорять читачі про книжку, – що вона цікава, -  продовжувала Марина. - Ця історія - про дружбу і випробування, про кохання і про важливі рішення у нашому житті. Коли пишу, то ніколи наперед не знаю, як герої виплутаються з нової пастки. Найбільшою проблемою, мабуть, було визволити їх з острівної в'язниці... Не буду приховувати, що у мене є улюблені персонажі. Я не поділяю їх на позитивних і негативних, мене приваблюють харизматичні герої, такі, як Червоний Король».
 
Чи має письменник  час на щось, окрім книг? У Марини Рибалко безліч інших захоплень, насамперед - літальні апарати. «Я працюю на Київському авіабудівному заводі, тобто писання не займає більшість мого часу. І якщо говорити про реалістичні книжки - у мене мрія написати твір про авіаконструктора Антонова, чиїм ім’ям був названий наш завод», - каже Марина. Зрештою, чудернацьких машин не бракує й у трилогії. А ще там є втілення природних стихій – усі вони у книзі королі і королеви. 
 
«Ця книжка дійсно про дружбу та про любов. Саме тому вона називається «Марічка і Червоний король», - привідкрила завісу таємничості Мар'яна Савка. - Чи вдасться Королю підкорити Марійчине серце – ось про що я думаю, коли читаю цей твір».
 
«Це буде непросто, - зауважила Марина Рибалко. - Адже перепоною коханню стоїть страшна Чорна Королева... Але поки не вийшла третя частина, будемо зберігати інтригу».
 
 
 
 
 
Вам може бути цікаво
Даруємо знижки на комплекти різдвяних книг
Олег Сенцов та Сергій Жадан: розмова про щоденник голодування та збірку тюремної прози
«Містельфи» Галини Вдовиченко: Магія і фантастичні істоти біля кожного з нас
Старий Лев запрошує на горнятко зимового настрою і майстер-класи для дітей!
Книги Творчої майстерні «Аґрафка» з автографом та знижкою -15%
Маламандер
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати