"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Мар’яна та Ірина Савки в Копичинцях
Мар’яна та Ірина Савки презентували свої книжкові новинки у рідному місті Копичинці на Тернопільщині, у «літературній кав’ярні» Музею театрального мистецтва. Творча зустріч авторок вийшла по-справжньому теплою та родинною.
 
- «Пора плодів і квітів» зібрала практично всі написані мною протягом двадцяти років вірші. Дуже приємно розповідати про книгу саме тут, у рідних Копичинцях, серед людей, з якими я виростала, - зізналась Мар’яна Савка.
 
І якщо поезії головного редактора «Видавництва Старого Лева» Мар’яни Савки були вже відомі копичинчанам, то письменницький талант її матері – Ірини Савки виявився для них несподіванкою. Музикант, викладач, хормейстер, багаторічний керівник Народного ансамблю «Любисток» Ірина Савка не тільки розповіла, як народжувалися її новели, а прочитала кілька творів зі збірки «Осиний мед дикий» та навіть заспівала разом із жінками з ансамблю. Також твори Ірини Савки читали актори театру поезії «Слово» Руслана Савка, Оксана Шикула та актор театру і кіно, викладач Київської дитячої академії мистецтв Михайло Шикула.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage