"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Мар’яна Савка виступить на конференції TEDxWomen в Івано-Франківську
Фото – Соломія Савка
 
У суботу, 29 жовтня, в Івано-Франківську відбудеться всесвітньовідома конференція TEDxWomen, під час якої своїми історіями успіху зі слухачами ділитимуться відомі українки. Однією зі спікерів стане головний редактор та співзасновник «Видавництва Старого Лева», поетеса Мар’яна Савка, яка говоритиме про жінку успішного віку.  Захід відбудеться в Івано-Франківській обласній філармонії (вулиця Леся Курбаса, 3), початок реєстрації о 10:00.
 
«Хочу говорити про Жінку успішного віку. Я про те, що вік насправді працює на жінку, а не проти неї. Це її перевага, її досвід, її життєва мудрість і професійні здобутки. Натомість суспільство постійно накидає жінці стереотип – ти спізнилася, тобі вже пізно! Часом вік стає непереборним обмеженням. І всі твої життєві та професійні здобутки з'їжджають кудись на невидимий задній план», - каже Мар’яна Савка.
 
Під час свого виступу авторка  розповість про роль жінки у формуванні цінностей суспільства, про можливість досягнення успіху не залежно від віку і про те, що ж врешті означає слово «успіх».
 
«Жінки мене по-справжньому надихають, особливо ті, які себе реалізовують і впливають загалом на суспільство, у якому давно назріла потреба говорити про цінності. А жінка – вона свого роду головний програмер цих цінностей, адже вона їх передає своїм дітям», - говорила Мар’яна Савка в інтерв`ю для Galka.if.ua
 
Більше інформації про подію – за посиланням
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage