0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Мар`яна Савка – Посол доброї волі ООН в Україні
Відомі українські культурні та громадські діячі днями отримали почесні звання Послів доброї волі ООН в Україні. Серед них – співзасновниця та головний редактор «Видавництва Старого Лева», письменниця Мар`яна Савка!
 
«Я стала Послом доброї волі ООН в Україні. Для мене це дуже важливо і хвилююче, - зазначила Мар`яна Савка. - Головне, що мені особисто дуже важливі цінності толерантності, взаємоповаги, людяності, пошуку спільної мови і мирного життя. Почуваюся щасливо. Але попереду багато роботи. Тішуся, що поруч будуть Лариса Денисенко, Любко Дереш, Катя Чілі, Андрій Куликов та інші класні люди».
 
Посли доброї волі ООН - це відомі особистості та визначні діячі, які своєю діяльністю привертають увагу громадськості до найгостріших проблем сучасного світу та відстоюють цінності й ідеали Організації Об'єднаних Націй у своїх країнах. Вони здійснюють свою просвітницьку діяльність на місцевому та глобальному рівнях та спрямовують зусилля на вирішення проблем дітей або біженців, захисту прав людини, на боротьбу зі СНІДом та ін. Завдяки своїй особистій репутації та професійним досягненням, їхній статус Посла доброї волі ООН є важливим символом для національної аудиторії.
 
Також це почесне звання отримали й інші українці, а саме письменники Лариса Денисенко й Любко Дереш, журналісти Андрій Куликов та Слава Варда, співачка Катя Чілі, філософ й дослідник Михайло Мінаков та правозахисник Євген Захаров.
 
Чільне фото - Олена Субач
 
Вам може бути цікаво
У Британії оголосили переможців престижних премій The Carnegie & Kate Greenaway Medals
Поетичний вечір Дмитра Лазуткіна в Києві
Вірш дня. Лесь Белей
Панночку вбили. Рецензія на книжку «Білий попіл»
«Два роки, вісім місяців і двадцять вісім ночей». Уривок з роману Салмана Рушді
Книгарня-кав'ярня Старого Лева у Дніпрі святкує День народження!
stary_lev Стежити
1254 дописів 23335 читачів