Stary Lev Logo

Марі Карачина: «Забіги навчають сприймати себе як частину чогось великого»
Днями в Бізнес-центрі «Торонто-Київ» напередодні півмарафону «Nova Poshta Kyiv Half Marathon» тренерка Марі Карачина розповіла про книжку «Never Stop», філософію свого життя та про те, як підготуватися до забігу. Модерував зустріч Ігор Крицак. Читаймо кілька цитат авторки із розмови!
 
«Минуло вже два місяці від виходу книжки. Спочатку за допомогою цієї книжки я хотіла поділитися емоціями. Але від моменту написання, її мета стала іншою. Зараз ця книжка призначена для переусвідомлення життя іншими. Читачі в ній знаходять натхнення: від першої пробіжки до кардинальних змін й бажання стрімко рухатися вперед. «Never Stop» – про те, що не можна зупинятися чи повертатися назад, можна йти дуже повільно, робити паузи, але таки йти вперед».
 
 
«Забіги навчають сприймати себе як частину чогось великого, а також не вважати себе гіршою чи ліпшою за інших».
 
 
«Мої дії сприймають, наче позитивну пропаганду спорту. Але я насправді за те, щоб у житті був баланс. Не лише біг, а й сім’я, робота, захоплення. І баланс між цим усім».
 
 
«Один із найважчих моментів на півмарафоні, особливо для початківців, – це частини траси, де потрібно бігти під гірку. Перші складнощі виникають на 17-18 км. Біжучи під гірку, потрібно нахиляти увесь корпус, а не лише плечі. Бігти слід, опираючись на усю передню частину стопи, а не “на носочках”. На підйомах важливо робити навантаження на верхню частину тіла, рухати руками. Не напружуйте шию і дивіться поперед себе. Погляд униз напружує шию. Крок має бути не дуже широкий. Під кінець забігу не переходьте на крок. Якщо втомилися – біжіть повільніше й меншими кроками. Оберіть когось із людей, хто біжить попереду, і орієнтуйтесь на нього, прагніть догнати. Поки на вас не вдягнуть медаль, забіг не закінчений».
 
Декілька порад від Марі Карачиної, як бігти, якщо цей забіг для вас перший:
 
  • На забудьте про головний убір, оберіть те, що вже носили раніше.
  • Прийдіть на забіг завчасно, десь за годину.
  • Якщо надворі прохолодно, вдягайте старий верхній одяг, який не шкода буде залишити по дорозі, коли зігрієтесь.
  • Подумайте про одяг, у який будете перевдягатися після забігу (залиште його в камері зберігання чи друзям).
  • Прорахуйте час до і після забігу (якщо речі будуть в камері, потрібно буде довго стояти в черзі).
  • Слідкуйте за темпом в додатку на телефоні.
  • На початку не біжіть занадто швидко.
  • Якщо бід час бігу отримали травму чи відчуваєте біль, не біжіть дуже швидко, а краще побережіть себе.
  • Не забувайте про усмішку на фініші!

 

 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage