"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Мандрівки з чарівним атласом» у Запоріжжі
Як потрапити у місто мрії, взявши до рук пензель та фарби, точно знає київська художниця Богдана Бондар. У неділю, 20 березня, Богдана завітає у Запоріжжя на фестиваль «Книголісся» з новою книгою, що вийшла у «Видавництві Старого Лева» - «Мандрівки з чарівним атласом: Венеція». 
 
Художниця проілюструвала книгу, наповнивши її неймовірними венеціанськими пейзажами. А письменниця Надійка Гербіш написала неймовірну історію про пригоди Луки й Терезки, які знайшли у кабінеті свого дідуся-географа чарівний атлас і несподівано опинилися у Венеції.
 
На фестивалі «Книголісся» Богдана проведе художній  майстер-клас, під час якого кожен малюк зможе намалювати казкове чи реальне  місто своєї мрії. Картини  художниці доводять – казка завжди з нами, не залежно від того, живемо ми у маленьких містечках чи в мегаполісах, у Запоріжжі чи у Венеції... Адже казку творимо ми з Вами.
 
Погортати «чарівний атлас» можна буде 20 березня у малому залі Палацу Культури, що на проспекті Металургів 1а. Презентація-читання за участі Богдани Бондар розпочнеться о 14:30. Майстер-клас «Мандрівки з чарівним атласом: місто моєї мрії» відбудеться о 15:00.
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage