"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Мама» песика-читаки написала книжку про… киць!
«Мама» песика-читаки на ім’я БараБука написала книжку про киць. «Біла, Синя та інші» – так зветься нова «малявська» книжечка Тетяни Щербаченко. Книжка з ілюстраціями художниці Жені Миронюк побачить світ уже зовсім скоро у «Видавництві Старого Лева».

 
«Як завжди, я писала цю книжку для когось зі своїх малят, – розповідає письменниця. – Коли Ївзі було зо три рочки й ми перечитали всі найцікавіші історії для цього віку, я вирішила створити власну ідеальну книжку для цього віку. Тим паче, що вже була одна головна історія, життєва дуже – про білу Кицю й сніг, яку ми зі старшою донькою й нашою кицькою намудрували якось. Ну, а доки все дописували, домальовували, друкували – ось уже є книжка для найменшої, для Рині».
 
Редакція «БараБуки» книжку вже прочитала й оцінила: «Хороша мурнявська книжечка. Легка й грайлива. Проте змусить замислися і дорослих, і дітей, – вважає заводійка книгоподій Настя Музиченко. – Не лише про те, що є у пташок: ноги чи лапки; скільки лапок у павучків, якого кольору бувають звірі, а й, наприклад, чи літають ті, в кого немає крилець…».
 
А письменник Володимир Рутківський і взагалі зізнався, що «давно вже не отримував такої насолоди»: «Прозорий і водночас глибинний виклад, дитинно-мудрий погляд на буденні явища, незвичайні комбінації зі звичайних ситуацій, абсолютне розуміння дитячої психології і понад усе – неймовірна простота, яку, здається, перевершити уже неможливо. І жодного зайвого слова, до того ж кожне з них виграє своїми барвами і відтінками. Переконаний, дітки будуть класти цю книжечку під подушку, аби їм наснилися кольорові кошенятка Тетяни та Ївги».
 
Презентуємо видання на Форумі видавців у Львові, а відтак – у Києві під час фестивалю «ГОГОЛЬFEST». Запрошуємо малюків на «Малюцький теART», про дати, час і місце якого повідомимо окремо в рубриці «Анонси».
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage