"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Людина отримує задоволення від вивчення нових слів
Людський мозок реагує на вивчення нових слів так само, як і на грошовий виграш, - стверджують дослідники з Університету імені Отто фон Ґеріке у Німеччині та Барселонського університету в Іспанії.
 
Науковці провели дослідження, у якому добровільно взяли участь 30 дорослих. Учасникам експерименту пропонували знайти значення невідомого слова, спираючись лише на контекст двох речень. Наприклад, з речень «Родина обідала за table» та «Table виготовлений із дерева» можна зрозуміти, що table – це стіл. Потім ці ж люди грали у гру, в якій обов’язково вигравали певну суму грошей.
 
Протягом першої і другої частини дослідженя за мозком добровольців слідкували з допомогою функціональної магнітно-резонансної томографії. Виявилося, що мозок людини однаково отримує задоволення від виграшу та вивчення нових слів.
 
Окрім того, вчені довели, що якість сприйняття нової лексики залежить від кількості білої речовини у базальних ядрах, які відповідають у мозку за навчання та емоції. І чим більше позитивних емоцій, ти краще йде процес засвоєння інформації.
 
 

 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage