0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Людина отримує задоволення від вивчення нових слів
Людський мозок реагує на вивчення нових слів так само, як і на грошовий виграш, - стверджують дослідники з Університету імені Отто фон Ґеріке у Німеччині та Барселонського університету в Іспанії.
 
Науковці провели дослідження, у якому добровільно взяли участь 30 дорослих. Учасникам експерименту пропонували знайти значення невідомого слова, спираючись лише на контекст двох речень. Наприклад, з речень «Родина обідала за table» та «Table виготовлений із дерева» можна зрозуміти, що table – це стіл. Потім ці ж люди грали у гру, в якій обов’язково вигравали певну суму грошей.
 
Протягом першої і другої частини дослідженя за мозком добровольців слідкували з допомогою функціональної магнітно-резонансної томографії. Виявилося, що мозок людини однаково отримує задоволення від виграшу та вивчення нових слів.
 
Окрім того, вчені довели, що якість сприйняття нової лексики залежить від кількості білої речовини у базальних ядрах, які відповідають у мозку за навчання та емоції. І чим більше позитивних емоцій, ти краще йде процес засвоєння інформації.
 
 

 

Вам може бути цікаво
Велика книга 30-денних викликів. 60 програм формування звичок для кращого життя
Замойська Олена
Каспер Розанна
Життя як теорія
18-20 лютого – Дні безкоштовної доставки!
Даруємо знижку на книжку тижня: «Ілюстрована історія кіно»!
stary_lev Стежити
дописів читачів