"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Людмила Таран презентує книгу «Остання жінка, останній чоловік» у Тернополі
У четвер, 6 жовтня, у Тернополі відбудеться презентація книжки Людмили Таран «Остання жінка, останній чоловік», яка вийшла у «Видавництві Старого Лева». Говоритимемо про те, як творилася книга, про реальних персонажів, які стали героями оповідань, про екзистенційні переживання, жанр короткої прози та одвічні теми – життя та смерть. Модеруватиме зустріч Юрій Матевощук. Захід почнеться  о 18:00 у Книгарні «Є» (вул. Валова, 7–9).
 
Книжка «Остання жінка, останній чоловік» є тематично цілісною і об’єднує у собі новели, написані у різний час. У ній йдеться про буттєві основи, про випробування, з якими так чи інакше стикається кожна людина, про вічні теми – кохання, життя та смерть.  Буденність, іронія й романтизм, таємничо-містичне та впізнаване — все це поєдналося в книжці новел Людмили Таран. Одвічна напруга й осяйні миті людських стосунків, знайомі чи не кожній людині, — провідна проблематика  прози письменниці.
 
«Остання жінка…» витворилася з того, що мучило мене, — каже Людмила Таран про свою книжку. - Втрата близької людини… Земна істота перед вічним Небом… Світ дівчини-інваліда…  Зустріч із першим коханням у пору зрілості… Але  мої тексти — далеко не тільки власний досвід. У певному сенсі ця книжка — сеанс психотерапії. Хотілося б, аби мої читачі віднайшли для себе у цьому томику те, про що він/вона не раз думали. Нагадування про буття серед буднів. Інакше життя просочується крізь пальці…».
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage