"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Любов до читання і математики закладені в генах
У Великобританії вчені виявили відповідність математичних задатків та любові до читання генетичним характеристикам людини. У дослідженні брали участь 2500 дітей з різних сімей.
 
Вчені аналізували вміння дітей швидко читати та ефективність сприйняття інформації, після чого ставили запитання на базі шкільної програми з математики. Потім результати експерименту порівняли з даними генетичного дослідження.
 
Дослідники зазначили, що майже половина генів, які відповідають за математичні знання, приналежні також і до вміння читати. Але вчені не змогли повністю співвіднести здатність до навчання і генетичні особливості.
 
«Це вперше ми оцінюємо генетичний вплив на здатність до навчання, використовуючи тільки ДНК. Дослідження не вказує на конкретні гени, пов'язані з грамотністю або здатністю до підрахунків, а швидше на те, що загалом гени здатні впливати на ряд ознак, як здатність до навчання, а також поширення захворювань», – зазначив один із дослідників професор Королівського коледжу Лондона Роберт Пломін.
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage