"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Львівський вечір у Житомирі
Тепла розмова, ніжна і прониклива поезія, смачнюча випічка та весняний настій… Усе це поєднав у собі «Львівський вечір у «Львівській брамі» з «Солодким печивом» Дарії Цвєк та ароматною поезією від Мар’яни Савки», який відбувся вчора, 24 квітня, у Житомирі (вул. Михайлівська, 15.).
 
Послухати проникливу поезію Мар’яни Савки, дізнатися історію написання та видання «Солодкого печива» (найсвіжішої новинки Старого Лева), посмакувати пиріжками, рогаликами, булочками, спеченими за рецептами Дарії Цвєк, прийшло кілька десятків людей, заповнивши по вінця житомирську кав’ярню.
 
- Це була надзвичайно тепла і зворушлива зустріч, - розповідає поетеса, головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка. – У кав’ярні зібралися невипадкові люди. Було відчутно, що вони люблять поезію і книжку. Кілька гостей вечора раніше ніколи не чули і не читали моїх віршів. Тож особливо приємно було, що по завершенню нашої зустрічі, вони підходили до мене знайомитися і говорили, що стали моїми фанатами. Читала поезії з різних своїх збірок, заспівала кілька пісень… Багато віршів зачитувала на «замовлення». Розповідала про Дарію Цвєк, книга рецептів якої нещодавно вийшла у нашому видавництві. Про наше з нею знайомство, спілкування… Переповідала історії з ї молодості, які вона мені розповідала. Мене приємно вразила і житомирська публіка (ми знайшли там багато нових друзів), і саме місто. Там вже розцвіли магнолії! Особливо вдячна Людмилі Зубко і Тетяні Парфентієвій, працівницям «Львівської брами», які організували цю зустріч.
 
- Дякуємо пані Мар’яні за вірші, - ділиться враженнями від вечора Людмила Зубко. - Вони огортають, бентежать, надихають – не залишають байдужими. З поезії Мар’яни Савки можна зробити намисто-оберіг, нанизавши кожен вірш, як намистинку на струни душі… Вона - гарна жінка з гарною місією. Поезія - це завжди насолода, а з вуст авторки це вже свято… Це свято насолоди від поезії, спілкування, весняного цвіту магнолій і теплої атмосфери «Львівської брами» надихає нас на нові проекти. Дякуємо і знову чекаємо «Видавництво Старого Лева» в гості.
 
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage