"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Ловець повітряних зміїв»: Старий Лев готує перевидання культової книги про події в Афганістані
Незабаром у продажу знову з’явиться книга американського письменника афганського походження Халеда Госсейні «Ловець повітряних зміїв». Світовий бестселер, який розповідає про Афганістан, війну в країні, релігійні та етнічні суперечки, що тривають не один рік, а ще про долі випадкових людей, дружбу та дитинство, ви зможете прочитати за декілька тижнів.
 
Очікувана ціна:200 грн
Повідомити,
коли з'явиться
Ми повідомимо Вас коли з'явиться цей товар на Вашу електронну пошту!
«
Ловець повітряних зміїв» — це книга-сповідь про війну в Афганістані. Головний герой книги, хлопчик Амір, взимку 1975 року став свідком жахливого вчинку, у який не втрутився і нічого не зробив. Це назавжди змінило життя Аміра та його друга Гассана. Тепер боягузтво переслідує хлопця впродовж усього життя. Аж до моменту, коли Амір вирішує набратись мужності та знайти «спосіб знову стати хорошим»...

«Афганістан ось уже декілька десятиліть залишається гарячою точкою на карті світу. З огляду на останні події, а саме вихід американських військ та прихід до влади в Афганістані радикального руху “Талібан”, суспільство починає уважніше стежити за подіями в цій країні, і книжка Халеда Госсейні американського автора афганського походження нині особливо актуальна. розповідає відповідальна редакторка “Видавництва Старого Лева” Оля Горба. "Ловець повітряних зміїв" дебютний роман автора, який побачив світ ще 2003 року. Це емоційна і вражаюча книга, у якій Госсейні фокусує свою увагу на житті в Афганістані до і після приходу талібів, на особистій драмі та долі однієї сім'ї крізь призму подій у країні. На прикладі малого афганського хлопця ми спостерігаємо те, як зростає нове покоління громадян Афганістану, їхні будні і свята, традиції і новаторство, сумніви й помилки, чесноти і доблесті. Цей роман це протиставлення раціо й емоцій, інтелігентності й невігластва, шляхетності та ницості».
 
Уперше «Ловець повітряних зміїв» вийшов українською 2017 року в перекладі Катерини Міхаліциної. Тепер «Видавництво Старого Лева» підготувало видання з новою обкладинкою, яку здизайнував Назар Гайдучик.

Халед Госсейні — письменник та лікар, американець афганського походження, Посол доброї волі при управлінні Верховного Комісара ООН у справах біженців. Автор чотирьох романів, найвідоміший із яких — «Ловець повітряних зміїв». Книга видана в більш ніж 70 країнах світу та екранізована 2007 року.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage