0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Літературні» будинки, виставлені на продаж
Ви б хотіли пожити в будинку, у якому провів своє дитинство Ернест Гемінґвей? А прогулятись кімнатами маєтку Кіплінгів, побудованого більше ніж 250 років тому? Подаємо перелік будинків класиків світової літератури, які наразі перебувають у вільному продажі.
 
Дім однієї з найвідоміших дитячих письменниць США Беверлі Клірі. Саме там письменниця черпала натхнення з 1910 року. Будинок розташований на північному сході Портленда на вулиці Хенкок, що недалеко від школи імені Беверлі Клірі і Грант-парку.
 
 
Будинок, в якому провів своє дитинство Ернест Гемінґвей, виставлений на продаж ще у лютому 2013 року. Він розташований в Оук-Парк (штат Іллінойс) і був побудований у 1877 році.
 
 
Також шукає нових власників пляжний будинок письменника Нормана Мейлера в Массачусетсі. Тут він написав найкращі свої твори, в їдальні грав у покер, а у підвалі зберігав матеріали своїх досліджень. Будинок оцінюють у $ 3,9 млн.
 
 
Дім Джозефа Редьярда Кіплінга, зведений у 1745 році. Саме тут Кіплінг писав свої історії для дітей. Початкова ціна становить $ 2,4 млн. Окрім будинку, продається і майно родини Кіплінга.
 
 
Будинок в Шотландському селі, де з бабусею і дідусем після смерті батьків жила американська письменниця Елізабет Бішоп, теж шукає нового власника. Саме цей будинок та історії, пов’язані з ним, часто згадуються у творах письменниці.
 
 
Продаються будівлі, пов’язані не тільки з письменниками, а й літературними героями. Румунський замок Бран, який вважають замком Дракули, вміщує 57-кімнат. 22 акрів маєтку приваблює більше 560 тисяч туристів щороку і зараз працює як музей. Особливістю замку є те, що у ньому немає жодної ванної кімнати.
 
 
 
 
Вам може бути цікаво
Даруємо знижки на комплекти різдвяних книг
Олег Сенцов та Сергій Жадан: розмова про щоденник голодування та збірку тюремної прози
«Містельфи» Галини Вдовиченко: Магія і фантастичні істоти біля кожного з нас
Старий Лев запрошує на горнятко зимового настрою і майстер-класи для дітей!
Книги Творчої майстерні «Аґрафка» з автографом та знижкою -15%
Маламандер
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати