"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Літературна мама Капітошки та Петрика П’яточкіна зустрілась зі школярами
У рамках Дев’ятнадцятого міжнародного книжкового «Форуму видавців у Львові» письменниця Наталя Гузєєва провела зустріч зі школярами у Центральній міській дитячій бібліотеці на вулиці Князя Романа. Авторка розповіла дітям про своє дитинство, про те, як народжуються літературні персонажі та про кого написана книга «Жила собі Оленка».
 
Наталя Гузєєва вирішила повеселити дітей та розповіла смішні історії з власного дитинства:
 
- Батьки працювали в театрі, і здебільшого по вечорах. Я сама лишалася вдома, бо бабусі жили в іншому місті. Щоб не сумувати, гралася з мишкою, що бігала по хаті, придумувала їй казки й вірші. А якось мама поїхала у гастролі, ми з татом лишилися самі. Він не вмів заплітати мені косички, і, щоб не мучитися, постриг мене наголо.
 
Письменниця зізналась, що героїня книги «Жила собі Оленка» - її дочка!
 
- Я не знаю, що спонукає автора до написання книги. Власний життєвий досвід, якісь турботи, міркування. Отак все вкупі. В книжці «Жила собі Оленка» розповідаю історії, які сталися в дитинстві з моєю донькою. А історію про те, як Петрик П'яточкін слоників рахував, мені розповіла подружка. Так що мультфільм на реальній основі.
 
Також авторка розповіла про те, як народився Капітошка:
 
- Скільки себе пам’ятаю, я завжди любила щось вигадувати, писати казки. Для Капітошки жодних прототипів не було, була тільки моя фантазія та уява. Коли в лісі йде дощ, він співає пісеньку "капай, капай дощик", але капризне ехо, яке все перекручує, розносить "капей, капей тоштік". Так народилося слово "Капітошка".
 
Діти віддячили своїй іменитій гості подарунками: показали невеличке кіно під назвою «Жила собі Наталя» та проспівали разом відому пісеньку Капітошки.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage