"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Література та психічне здоров`я» – стартує безкоштовний онлайн-курс від англійського університету
Як вірші, п'єси та романи можуть допомогти нам осмислити наші проблеми та впоратися з емоційним напруженням? У які способи долали свої труднощі відомі діячі культури? Про це та багато іншого всі охочі матимуть нагоду дізнатися у новому онлайн-курсі від Ворицького університету (Англія). Освітня програма під назвою «Література та психічне здоров`я: читання для благополуччя» стартує 30 жовтня.
 
У рамках курсу слухачі почують пропозиції лікарів щодо того, як боротися з емоційним виснаженням та стресом з медичної точки зору. Також можна буде послухати думки людей, які звернулися до літератури у моменти кризи. Своїм досвідом поділяться письменник і телеведучий Мелвін Брегг, письменник Марк Геддонсер, актори Ієн Маккеллен та Стівен Фрай.
 
 
 
Навчання включатиме шість тем: стрес, серцебиття, знесилення, травма, депресія та біполярність, старіння і деменція. Зокрема, слухачі розглядатимуть такі питання:
 
– як поезія допомагає впоратися з психічними та емоційними стресами; 
– що можуть нам розповісти сонети Філіпа Сідні та «Почуття і чуттєвість» Джейн Остін про страждання і відновлення розбитого серця; 
– як можуть «Гамлет» Шекспіра і вірші Вордсворта по-різному показувати горе; 
– чи можуть вірші та п'єси дати нам уявлення про різні джерела травм, серед яких викидень і напад;
 – до яких текстів варто звертатися у періоди депресій; 
– як у літературі висвітлюється питання старіння тощо.
 
Курс триватиме 6 тижнів і потребуватиме від учасників 4 годин уваги на тиждень. Читатимуть лекції Джонатан Бейт та Паула Бірн.
 
Зареєструватися можна за посиланням
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage