"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Лісова пісня» Лесі Українки стане мультфільмом
 
Компанії FILM.UA і Animagrad оголосили про початок роботи над екранізацією відомої драми Лесі Українки «Лісова пісня». За задумом режисерів стрічка, що отримає назву «Мавка. Лісова пісня», постане перед глядачами у вигляді мультфільму, а сюжет буде дещо змінений. Ідея проекту належить Сергію Созановському та Ірині Костюк.
 
Автори сценарію дещо змінять класичний сюжет твору. Він буде осучаснений, у тексті з`являться додаткові комедійні персонажі, а трагічну кінцівку замінять на щасливу. Організатори проекту запевняють, що при цьому збережуть усю тонкість, ліричність, красу та казковість твору Лесі Українки. 
 
«Завдяки копіткій роботі сценаристів, вкрапленням етнічних мотивів у візерунках і одязі, ретельній роботі над саундтреком до фільму «Мавка. Лісова пісня» розкриє унікальний світ самобутньої і дивовижної слов'янської міфології глядачам у всьому світі», - йдеться у повідомленні FILM.UA.
 
Також автори проекту обіцяють здивувати глядачів унікальністю героїв. У мультфільмі з`являться нові персонажі, як от вовкодав Надя, Котожабик та Філін Філя, а колір очей та волосся Мавки змінюватиметься залежно від настрою героїні та пори року. 
 
Прем`єра повнометражного мультфільму запланована на 2017 рік. 
 
Більше про проект «Мавка. Лісова пісня».
 
 
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage