"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Леся Воронина презентувала книгу Євгена Гуцала «Зайці в полі варять борщ»
Надзвичайно тепла зустріч з читачами відбулась в галереї «Art-e-fakt galereЯ» у рамках ХХІ Форуму видавців. Письменниця Леся Воронина презентувала дуже осінню збірку віршів свого чоловіка Євгена Гуцала «Зайці в полі варять борщ» з ілюстраціями Ольги Кваші.

Художниця розповіла про особливу емпатію щодо текстів автора, адже вона прочитала всі доступні твори Євгена Гуцала, перш ніж ілюструвати його збірку. Завдяки Ользі на сторінках книжки з'явились і мама-Павучиха, яка має прекрасних діток павучків та плете з ними рушники, і філософи вовк з лосем, які мирно розмовляють, і сімейка левів, і чарівник-сніговик.
 
Леся Воронина щаслива, що діти почнуть своє знайомство з творчістю Євгена Гуцала в такий цікавий спосіб - з прекрасних картин Ольги та легких і чуттєвих віршів, зібраних у книжці «Зайці в полі варять борщ».
 
 
Художниця Ольга Кваша порівнює процес приготування борщу з творенням музичного твору - треба кидати овочі і творити. Роботи Ольги теж як неповторний концептуальний музичний твір, який можна продовжувати і творити свій власний, гортаючи книжку.

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage