0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Леся Українка: 150 імен»: Postmen створили айдентику до ювілею письменниці
25 лютого відзначатимемо 150-річчя з дня народження Лесі Українки – відомої української письменниці, перекладачки і культурної діячки.
 
З нагоди ювілею протягом 2021 року з ініціативи Міністерства культури і інформаційної політики відбудеться серія заходів, присвячених Лесі Українці. А 25 лютого в Українському домі презентують мистецький проєкт «Леся Українка: 150 імен», який повинен мотивувати знайомитися детальніше як з творами письменниці, так і з її життєвою історією.
 
Напередодні презентації агенція «Postmen» та Міністерство культури та інформаційної політики представили айдентику проєкту з врахуванням вподобань різних поколінь українців: як і читачів, які сприймають образ Лесі Українки у традиційному форматі, так і молоді, яка потребує актуалізації та нових експериментів.  
 
 
Створюючи проєкт, його автори хотіли показати Лесю (Ларису Петрівну Косач) справжньою, талановитою і майстерною, зруйнувавши міфи та стереотипи навколо постаті письменниці, а також відкрити більше імен, образів, творів, граней її особистості.
 
Дизайнери розробили кілька варіантів логотипу. Один із них створений на основі портрету Лесі Українки за допомогою каліграфічної лінії. Інший базується на ініціалах «ЛУ» і розроблений на основі почерку, після аналізу її листів та текстів.
 
 
Також автори проєкту створили серію абстрактних ілюстрацій та сам портрет Лесі у різних кольорових варіаціях. Загалом в айдентиці використані чорний, червоний та золотий кольори, які найчастіше згадуються у творах Лесі Українки.
 
 
Нагадаємо, 25 лютого у «Видавництві Старого Лева» вийде роман Мирослава Лаюка «Залізна вода», який також відкриє читачам нове про Лесю Українку і закличе пройти її слідами, як і герої книги.
 
Вам може бути цікаво
Мотивація та натхнення на кожний день
Наталя Іліщук: «Турюн Ліан робить інтровертних дітей видимими»
Створити себе заново. Цитати із книги «MindFuck. Як позбутися бар’єрів у своїй голові»
Washington Post про книгу Кадзуо Ішіґуро «Клара і Сонце»
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Києві
Знижка 20% на книгу «Фієста. І сонце сходить» Ернеста Гемінґвея!
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати