"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Леля з будиночка на дереві» – запрошуємо на презентацію у Києві
Письменниця Юля Лящинська презентує свою дебютну книгу «Леля з будиночка на дереві», яка вийшла у «Видавництві Старого Лева». Зустріч з авторкою відбудеться у суботу, 13 травня, у книгарні «Буква» в Києві (вул. Б. Хмельницького, 3-Б, 2 поверх). Початок – о 14.00.
 
На гостей чекає знайомство з Юлею Лящинською та її героїнею – відважною дівчинкою Лелею, яка мешкає з родиною у будиночку на дереві. Під час презентації авторка розповість, як з’явилася ідея «поселити» своїх героїв так високо і чому Леля така безстрашна. Діти зможуть взяти участь у читанні найцікавіших уривків із захопливої книги. Також письменниця підготувала майстер-клас «Дерево роду» – кожен зможе виготовити свою унікальну листівку.
 
Леля – звичайна дівчинка, жвава і весела. Але житло у неї незвичне – вона з татом і мамою живе в будиночку на дереві. Одного дня з’являються лихі сусіди, які хочуть відібрати їхній затишний дім на втіху своєму розбещеному синку, якого дівчинка називає Свинопринцом. Проте рішуча і відважна Леля, дарма що мала, стає на захист будиночка.
Юля Лящинська – письменниця, журналіст. Народилася 16 липня 1985 р. Родом зі смт. Добротвір, що на Львівщині. Дитинство провела у невеличкому селі над річкою Західний Буг. Навчалася на факультеті журналістики Львівського університету ім. Івана Франка. У 2005 разом із чоловіком створили компанію «Garbuz Studio» і розробили перші в Україні програми для дітей українською мовою «Школа вовка Панаса». Згодом перейшли в розробку комп'ютерних ігор під брендом «Garbuz Games». Свою першу книгу «Леля з будиночка на дереві» написала після народження доньки. Живе біля Львова. Щаслива дружина і мама двох дітей.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage