"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Лауреатом премії Астрід Ліндгрен стала Барбра Ліндгрен
Одну з найбільших премій у галузі дитячої літератури – премію Астрід Ліндгрен – отримала шведська письменниці Барбра Ліндгрен.
 
Барбра Ліндгрен народилася в 1937 році. Вона є автором інноваційних та багатогранних творів для дітей різного віку. Це ілюстровані книги, вірші, п'єси і книги для молоді. З моменту свого дебюту в якості автора в 1965 році, вона опублікувала більше ста книг, а її твори були перекладені на більш ніж тридцять мов.
 
Журі про Барбру Ліндгрен: «Вона є своєрідним літературним піонером. Використовуючи пригодницьку мову і багато психологічних нюансів, вона створювала не тільки книжки з картинками для наймолодших, а й абсурдні прозові історії, екзистенціальні дитячі вірші та реалістичну фантастику для підлітків.
 
Історії Барбро Ліндгрен написані з почуттям гумору, вони завжди мають однозначно теплий тон голосу, який звертається безпосередньо до дитини. Авторка пропонує кумедні витівки або більш серйозні роздуми. Вона має особливу здатність пам’ятати і передавати, як це бути дитиною. Її, здавалося б, простий стиль відтворює атмосферу і настрої, на які відгукуються читачі будь-якого віку.»
 
Премію буде вручено у Стокгольмі 2 червня 2014 року.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage