0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Лауреатом Гонкурівської премії 2018 року став Ніколя Матьє
Журі найпрестижнішої французької літературної премії оголосила цьогорічного переможця. Ним став 40-річний Ніколя Матьє, якого відзначили за його другий роман «Діти після них» (Leurs enfants apres eux). Офіційне вручення нагороди відбулося 7 листопада.
 
На сторінках роману Ніколя описує світ своєї юності в 1990-х роках (період з 1992 по 1998). У книзі є й історія дорослішання, і підліткове кохання, що впливає на все подальше життя, і соціальні та політичні теми.
 
Ніколя Матьє народився в Епіналі 1978 року. Вивчав історію та кіно, опісля переїхав до Парижа, де почав літературну діяльність. 2014 року він опублікував перший роман – «Війна тварин» (Aux animaux la guerre), який згодом адаптували для телебачення. Сьогодні він живе в Нансі, де продовжує писати.
 
Гонкурівська премія була заснована 1903 року і відтоді щорічно вручається авторам творів французькою мовою. Попри те, що переможець премії отримає грошову винагороду лише у символічному розмірі 10 євро, премія вважається найпрестижнішою у Франції та однією з найвизначніших у світі.
 
Вам може бути цікаво
У пошуках сутності феномену Кріштіану Роналду
Дмухавка та інші пухнасті вірші
Про Стенлі Кубрика, позаземні цивілізації і магнітні бурі: інтерв’ю з автором книжки «Як влаштовано Всесвіт»
Графік роботи Старого Лева протягом 27 квітня – 9 травня
Ларс.LOL
Акерлі Ібен
stary_lev Стежити
1751 дописів 40218 читачів