0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Китайський пенсіонер відкрив бібліотеку на 50 тисяч видань
 
Останні дослідження свідчать, що жителі Китаю все менше приділяють увагу читанню. Щоб покращити ситуацію та популяризувати книжкову культуру у країні, пенсіонер Чен Гуанвей заохочує усіх читати книги з власної бібліотеки, що налічує близько 50 тисяч назв видань.
 
За даними Китайської академії друкарської та видавничої справи, рівень читання в країні за останні роки різко впав. У той час, як японець читає у середньому 8 книг на рік, а житель Південної Кореї  - 11, це число для китайця становить 4,6 видань (станом на 2015 рік). 
 
Цінність читання давно зрозумів пенсіонер Чен Гуанвей. Працюючи з 1983 року сміттєпереробником, він почав збирати усі знайдені книги, які викидали інші люди. Сьогодні у бібліотеці 69-річного Чена близько 50 тисяч найменувань книг, серед чого і понад 1600 стародавніх сувоїв. Гуанвей вважає, що книги повинні бути прочитаними, а не просто припадати пилом на полицях бібліотек. Тому Чен завжди радий поділитися виданнями з власної колекції з усіма охочими.
 
Нещодавно Чен пожертвував  провінційній бібліотеці понад тисячу рідкісних стародавніх книг, серед чого і медичні довідники та словники. «Мій дід дуже дбає про книги, навіть більше, ніж про власне життя», - каже онук Чена, Чен Синь.
 
Вам може бути цікаво
Ларс, Ґабріель, Франческа: повчальні історії про людей
Бабусі, дідусі й котусі: Як 36 і 6 котів компаньйонами стали
Коли ти не Ясь, але теж любиш машинки та велосипеди
Тараса Шевченка перетворять на самурая у новому фільмі
Якщо купите «Книжку про сміття»
Літературний клуб Навиворіт: підлітки обговорять «Ларс. LOL» та «Руки розбійника» у Києві
stary_lev Стежити
1882 дописів 43047 читачів