0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Курков написав дитячу казку про левеня та львівську мишку
Відомий письменник Андрій Курков написав дитячу книжку – «Маленьке левеня і львівська мишка». Письменник написав цю казку українською, хоч свою дорослу прозу він пише зазвичай російською. Вже найближчим часом книга вийде у «Видавництві Старого Лева».

 
«Ідея написати львівську казку в Андрія Куркова з’явилася більше року тому під час Львівського дитячого форуму. І навіть не лише ідея, а її словесне втілення. Під час одного з майстер-класів Андрій вигадав разом із дітками історію про маленьке левеня», – розповіли tvoemisto.tv у видавництві.
 
Художник у цієї книги теж незвичний – це Мар’ян Пирожок, який не лише художник-ілюстратор, а й лідер відомого гурту «ГИЧ-оркестр».
 
Завдяки тексту та ілюстраціям діти, розгорнувши книжку, зможуть зануритися у світ маленького левеняти, що народилося у цирку та львівської мишки, якій притаманні найкращі риси маленької галицької пані.
 
Книга буде готова у середині серпня, тоді ж і відбудеться її перша презентація за участі Андрія Куркова та «ГИЧ-оркестру». Традиційно презентуватиме видавництво цю книжку і під час Форуму видавців.
 
 
 
Вам може бути цікаво
Таємниця Життя та смерті
Хоменко Марія
Книга «Війна, що змінила Рондо» вийде у США
Повернення природного мислення: Мапа думок та її нескінченні можливості
Рудик Марія
Ройз Світлана
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати