0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Кулінарну книгу Сальвадора Далі видадуть вперше за 40 років
 
На справжніх гурманів та шанувальників оригінальних кулінарних збірок чекає сюрприз – німецьке видавництво «Taschen» перевидасть унікальну книгу відомого художника-сюрреаліста Сальвадора Далі та його дружини Гали Далі «Les diners de Gala».
 
 
У книзі, що вперше побачила світ 1973 року, Далі та його дружина Гала зібрали оригінальні та екзотичні рецепти. Тоді видання опублікували тиражем лише у 400 примірників, які сьогодні є або втраченими, або знаходяться у колекціях поціновувачів мистецтва. Саме тому видавництво вирішило дати можливість сучасним читачам побачити та оцінити це арт-видання.
 
 
 
 
 
До збірки «Les diners de Gala» входять 136 рецептів, поділених на 12 розділів, серед яких і розділ про афродизіяки. У книзі можна знайти страви з морського вугра, жаб, старих яєць, кайєнського перцю, омарів, раків тощо. І хоча кулінарна збірка вміщує чимало екзотичних рецептів, більшість з них є доступними у приготуванні. І, звичайно, рецепти проілюстровані сюрреалістичними роботами Далі.
 
 
 
 
«Les diners de Gala» - це рецепти від найкращих кухарів французьких ресторанів, які досі користуються популярністю; це твори мистецтва, які були зроблені спеціально для книги; рецепти, читанням яких люди просто насолоджуватимуться або ж кинуть їм виклик на кухні», - кажуть у видавництві про книгу.
 
 
 
 
Хоча прем`єра видання запланована на 20 листопада 2016 року, згідно з інформацією від магазину Amazon UK, книга вже очолює список бестселерів у категорії  «Розважальні та кулінарні книги».
 
 
 
Вам може бути цікаво
Реалії і магія «Магнетизму». Розмова із Петром Яценком у Києві
Розкриваємо «Таємницю Старого Лами» з Доржем Бату та Мар`яною Савкою!
Книга Вітольда Шабловського «Як нагодувати диктатора» — переможець конкурсу Gourmand World Cookbook Award!
Електронні книги Старого Лева – зі знижками до 40%!
Даруємо знижку -20% на книги «Я люблю йогу» та «Колись мій тато був суперкрутий»
«Похований велетень». 10 цитат про почуття і забуття
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати
Avatar
Ви плануєте видавати книгу про Далі з тієї ж серії, що й "Це Воргол"?
18-10-2016 20:11 |
Avatar
Старий Лев
Так, плануємо. Проте наразі назвати точну дату виходу книги не можемо
19-10-2016 10:33 |