0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Кулінарія, що об’єднує країну, від Костянтина Грубича
У рамках ХХІІ Форуму видавців у ресторані «Япі» відбулася презентація книги відомого телеведучого Костянтина Грубича «Смачна країна» та кулінарний майстер-клас з приготування «Вінницьких лежнів». За словами автора, усі страви в його книзі прості у приготуванні та складаються із доступних продуктів. У той же час вони мають важливу місію - виступають об'єднавчим фактором нашої країни. 
 
«Тут є всі без винятку області України, ми об'їздили кожен її куточок, тож цілком можна стверджувати, що кулінарія об'єднує нас», - вважає Грубич. Паралельно із розповідями про створення «Смачної країни» автор готував смачні лежні із капусти та картопляного пюре, які його навчили робити на Вінниччині.
Публіці також було напрочуд цікаво почути, як телеведучому вдається підтримувати чудову фізичну форму. «Коли працював над програмою «Смачна країна» і перебував у постійному приготуванні-дегустації страв, важив десь на 20 кг більше, - зізнається Грубич. - Взявся за себе, бо хочу таки довше прожити. Ходжу в зал, дотримуюся посту і п'ю багато води».
 
 
Вам може бути цікаво
Даруємо знижку на книжку тижня: «Never stop»
Феномен Ульфа Старка
«Розарій» Анни Малігон. Вервечка битого скла
Тиждень Ульфа Старка
Топ-5 від Богдана Коломійчука: книжки, музика, кіно
Проза, таки проза: роман Василя Махна «Вічний календар»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати