0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Кулінарія, що об’єднує країну, від Костянтина Грубича
У рамках ХХІІ Форуму видавців у ресторані «Япі» відбулася презентація книги відомого телеведучого Костянтина Грубича «Смачна країна» та кулінарний майстер-клас з приготування «Вінницьких лежнів». За словами автора, усі страви в його книзі прості у приготуванні та складаються із доступних продуктів. У той же час вони мають важливу місію - виступають об'єднавчим фактором нашої країни. 
 
«Тут є всі без винятку області України, ми об'їздили кожен її куточок, тож цілком можна стверджувати, що кулінарія об'єднує нас», - вважає Грубич. Паралельно із розповідями про створення «Смачної країни» автор готував смачні лежні із капусти та картопляного пюре, які його навчили робити на Вінниччині.
Публіці також було напрочуд цікаво почути, як телеведучому вдається підтримувати чудову фізичну форму. «Коли працював над програмою «Смачна країна» і перебував у постійному приготуванні-дегустації страв, важив десь на 20 кг більше, - зізнається Грубич. - Взявся за себе, бо хочу таки довше прожити. Ходжу в зал, дотримуюся посту і п'ю багато води».
 
 
Вам може бути цікаво
Як нагодувати диктатора: таємниці кухарів найжорстокіших тиранів ХХ століття
Галина Вдовиченко і Фоззі – про вік, досвід і читачів
Презентація-дискусія «Мости замість стін. Що об’єднує українців?» у Львові
Олег Сенцов: Головне – залишатися людиною
Даруємо знижку на книжку тижня: «Не бійся монстриків»
Фінн-Олє Гайнріх: Завдання письменника — торкатися непростих тем, які хочеться оминути у власному житті
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати