0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Куди і звідки» Творчої майстерні «Аґрафка» — переможець конкурсу «Найкращий книжковий дизайн–2021»!
У перший день Книжкового Арсеналу у Києві відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу «Найкращий книжковий дизайн–2021». Дуже радіємо, що до числа переможців увійшли і книги «Видавництва Старого Лева» – у номінації «Дитяча книга» перемогла книга «Куди і звідки» Творчої майстерні «Аґрафка» (Романа Романишин і Андрій Лесів). Вітаємо!
 
Всього на конкурс було понад 200 книг. Книга-переможець представлятиме Україну на міжнародному конкурсі книжкового дизайну. А книги-фіналісти будуть представлені на Франкфурському книжковому ярмарку.
 
Книга «Куди і звідки» розповідає про рук. Рух є природним: Земля, вода на ній, атмосфера, континенти, усі живі організми перебувають у безперервному русі. Ми ходимо, бігаємо, стрибаємо, повзаємо, пливемо, летимо. Ми мандруємо. Ця книжка — про рух і про мандри: не лише людей, а й тварин, рослин, вітру, води, нашої планети. Вона розповідає про подорожі заради торгівлі чи завоювання, про подорожі задля задоволення і відпочинку чи задля виживання, про наукові експедиції і паломництво. Про міграції, мапи, навігацію і, зрештою, про пошук свого власного шляху. Два слова, які подорожній найчастіше чує у мандрах, — це «куди» і «звідки». «Куди прямуєш?», «Звідки ти?». Ця книжка — візуальна й інтелектуальна мандрівка крізь тисячі років у пошуках відповідей на ці та ще багато інших запитань.
 
Конкурс «Найкращий книжковий дизайн» було започатковано в 2016 році Міжнародним фестивалем «Книжковий Арсенал» в співпраці з Goethe-Institut в Україні за підтримки Франкфуртського книжкового ярмарку та фонду «Buchkunst».
 
 
Вам може бути цікаво
Олександр Шатохін: «Кожну книжечку я намагаюсь зробити хоч трохи по-інакшому»
«Есеїстика виростає з тем, яке приносить тобі життя», – Андрій Бондар презентував книгу «Ласощі для Медора» на Book Forum
Олена Стяжкіна: Україна навіть у колаборантів асоціюється зі свободою
«Кожен примірник цієї книжки буде унікальним», — Вікторія Амеліна про «Е-е-есторії Екскаватора Еки»
Ольга Купріян: Я написала свою книжку, спостерігаючи за дітьми у власному дворі
Юлія Мусаковська: «Всі, хто борються за свободу, чимось жертвують і змінюються»
stary_lev Стежити
дописів читачів