0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Кожна складність – це нова можливість», - Генрі Марш
фото - Роман Балук/LUFA
 
Ще одна зустріч на Форумі Видавців із всесвітньо відомим нейрохірургом Генрі Маршем пройшла із неймовірним аншлагом. Британський лікар презентував у Театрі ім. Леся Курбаса свій бестселер, що побачив світ у «Видавництві Старого Лева» – книгу «Історії про життя, смерть та нейрохірургію». Компанію йому склали головний редактор ВСЛ Мар’яна Савка, її заступник – Катерина Міхаліцина та перекладач книги Генрі Марша, український нейрохірург Андрій Мизак.
 
«Чесність, із якою Генрі Марш написав свою книгу, не може не захоплювати, - розповідала Мар’яна Савка. – Коли прочитаєте її, відкриєте для себе важливі етичні речі». Сам британський лікар-автор поділився зі своїми читачами враженнями від України 23-річної давнини, коли він приїхав сюди вперше: «Тоді мене вразила неймовірно сіра і гнітюча атмосфера. Окрім цього, я був вражений станом лікарень й медицини загалом. Попри це, серед моїх українських колег було і є безліч освічених і талановитих лікарів. Кожна складність – це нова можливість. Я оптимістично налаштований щодо майбутнього України. І мій оптимізм все збільшується, коли я рухаюся в напрямку Західної України і Львова, зокрема».
 
Нейрохірург і перекладач «Історій про життя, смерть та нейрохірургію» Андрій Мизак поділився своїми спогадами про знайомство з Генрі Маршем та поїздку в Лондон. «Коли повернувся додому, чітко усвідомлював, що потрібно щось змінювати, - розповідав Андрій Мизак. – Навіть роздумував про еміграцію задля професійного зростання. Але зустрів на своєму шляху дивовижну людину – доктора Ігоря Курільця, з яким і удосконалював свої лікарські вміння».
 
За словами Генрі Марша, багатьох людей, які з різних причин спостерігають за операцією, вона захоплює і лякає водночас. Зрештою, й самого хірурга бентежить не лише краса дій, а й їхня небезпека. Інколи дуже складно розрізнити страх і захват, адже, як довели вчені, людина однаково реагує на ці відчуття. «У цій книзі я намагався дуже точно і чесно описати, на що насправді схожі відчуття нейрохірурга під час операції, - поділився Генрі Марш. – Моя книга – і про перемоги, і про помилки. Адже наші перемоги стають перемогами тільки тому, що у нас були поразки».
 
Під час зустрічі можна було почути й історію з дитинства Генрі Марша про те, як він у юному віці писав поезію та вів щоденники. «З тринадцяти років я ретельно записував усе, - розповів він. – А у 22 мені стало соромно за це – і я спалив свої записи. Тепер дуже про це шкодую, адже корисно бачити те, яким дурним ти був колись».  
 
 
 
 
Вам може бути цікаво
Викрадення! Гаряче літо Ракети на чотирьох лапах (колекція)
Ракета на чотирьох лапах під прикриттям (колекція)
Нові пригоди Ракети на чотирьох лапах (колекція)
Розшукується Ракета на чотирьох лапах (колекція)
Клуб червоних кедів. Ми the best! (колекція)
Клуб червоних кедів. Усе заради мрії (колекція)
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати