"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Користувачі Goodreads назвали найкращі книги 2017 року
Традиційно наприкінці грудня користувачі міжнародної книжкової соціальної мережі Goodreads обирають найкращі книги року, що минає. Цьогоріч переможцями премії «Goodreads Choice Awards» у 20 номінаціях стали 19 книжок. Які ж новинки і не тільки читачі та читачки у всьому світі вподобали найбільше у 2017-му? Читаймо ;)
 
 
 
Набравши 39 077 голосів, найкращою у номінації «Художня проза» стала книга «Маленькі вогні повсюди» Сілести Інг.
 
Першою у номінації «Містика та трилери» стала історія «Глибоко під водою» Поли Гоукінз, здобувши підтримку 48 247 читачів.
 
Найкращим історичним художнім твором став «Перш, ніж ми стали твоїми» Лізи Вінґате. Книгу оцінили 29 431 користувач соцмережі.
 
У номінації «Фентезі» перемогу здобуло видання «Фантастичні звірі та де їх шукати: Оригінальний сценарій» Джоан Ролінґ, яке вподобали  92 611 читачів.
 
Найкращим романом 32 241 читач обрав «Без Меріт» Коллін Гувер.
 
 
Книжка «Артеміда» Енді Вейра очолила рейтинг у номінації «Наукова фантастика», набравши 33 957 голосів.
 
А першою у номінації «Жахи» став роман Стівена Кінга та його сина Уена Кінга «Сплячі красуні». За книгу проголосувало 50 519 читачів.
 
Кращою гумористичною книжкою 2017-го 48 077 читачів обрали історію від Лорен Гелен Грем під назвою «Говорячи так швидко, як можу: від дівчат Гілмор до дівчат Гілмор та все, що відбувається між цим».
 
Перемогу у номінації «Нон-фікшн» здобула книжка «Як бути переможцем: Керівництво з підкорення життя» Лілі Сінґ, яку підтримало 25 891 користувач «Goodreads».
 
Номінація «Мемуари/Автобіографії» стала переможною для видання «Що трапилось» Гілларі Клінтон, здобувши  30 866 голосів.
 
 
Книга «Радіоактивні дівчата: темна історія яскравих жінок Америки» Кейт Мур перемогла у номінації «Історія/Біографії», отримавши підтримку  24 696 читачів.
 
«Астрофізика для тих, хто поспішає» Ніла Деграсса Тайсона – саме ця книга набрала 42 173 голоси та стала першою у номінації «Наука/ Технології».
 
А от кращим кулінарним виданням стало «Перші кроки в кулінарії для жінок: Прийди і з'їж!» Рі Друммонд. Книгу оцінили 23 994 читачі.
 
У номінації «Графічні новели/Комікси» першу сходинку посіла книга «Велика солодкава щаслива купа» Сари Андерсен, отримавши 26 647 голосів.
 
«Сонце та її квіти» Рупі Каур – ця книга стала кращою поетичною збіркою року за версією 35 856 користувачів Goodreads.
 
 
Номінація «Авторський дебют на Goodreads» стала переможною для книжки «Твоя ненависть» Енджі Томас. Книгу вподобали 74 925 читачів. Вона ж стала і кращою книгою для юнацтва, отримавши позитивну оцінку 59 571 користувачів соцмережі.
 
У номінації «Фентезі/Наукова фантастика для підлітків» першу сходинку посіла книга «Правління злетів та падінь» Сари Дж. Маас. ЇЇ оцінили 71 165 читачів.
 
«Магнус Чейз та боги Азгарду: Корабель смерті» Ріка Ріордана – переможець у номінації «Підлітки/Діти». На підтримку цієї книги виступило 34 516 читачів.
 
А рейтинг книг-картинок очолило видання «Ми всі - дива» Р. Дж. Паласіо. Його вподобало 24 470 користувачів «Goodreads».
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage