0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Код бестселера»: дослідники визначили формулу успішної книги
 
Вчені провели чергове дослідження у книжковій галузі і створили алгоритм, який, враховуючи тематику, сюжет, стиль, персонажів і словниковий запас твору, з 80-відстотковою точністю визначає, наскільки успішним буде видання.
 
Колишній редактор британського видавництва «Penguin Books» Джоді Арчер і доцент англійської мови в Університеті штату Небраска Метью Джокер проаналізували книжкові бестселери останніх 30 років. Дослідники розглянули 20 тисяч книг, які у світі вважаються успішними. Вчені спиралися на результати різних експериментів та бази даних останніх п’ятьох років. Результати дослідження вони опублікували у книзі «Код бестселера» («The Bestseller Code»).
 
«Ми виявили, що сюжетна лінія дуже важлива ... Ідеальна схема для  художнього твору – коли емоційна та стилістична складові розвиваються симетрично. Емоційні твори, як правило, мають більше шансів очолити списки бестселерів і залишатися на вершині», - зазначає Джоді Арчер. 
 
Виявляється, реальні люди є більш привабливими для читачів, ніж вигадані істоти. Окрім того, слова «потребувати», «хотіти» і «робити» використані вдвічі частіше у бестселерах, ніж в інших книгах. А слово «добре» - втричі частіше. Також вчені відзначають часте вживання слів «любити» та «пропускати» в успішних творах. 
 
Вам може бути цікаво
Цікаві факти про Саллі Руні та її творчість
Завдання №1 — стати щасливими. Мотиваційні книжки і челенджі
«Видавництво Старого Лева» запускає гаражний розпродаж в онлайн-форматі!
Троє українців – у почесному списку Honour List 2020
Молочне порося для Фіделя Кастро та інші забаганки диктаторів: про нову книжку Вітольда Шабловського
Даруємо знижку на дві книжки тижня: «Фелікс Австрія» та «Галицькі смаколики»
stary_lev Стежити
дописів читачів