"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Книжки Старого Лева – серед переможців рейтингу «Книжка року-2019»
Стали відомі переможці щорічного Всеукраїнського рейтингу «Книжка року-2019»! Серед них – дві книжки, що побачили світ у «Видавництві Старого Лева»!
 
У номінації «Дитяче свято» найкращою книжкою для малечі та молодших школярів стала книжка-картинка Галини Малик «Піратський маршрут» з ілюстраціями Грасі Олійко.
 
У цій же номінації першість серед пізнавальних та розвивальних книг здобула книжка «Сковорода від А до Я», тексти до якої створив Леонід Ушкалов, а художнє оформлення – Володимир та Людмила Стецьковичі!
 
 
Весела книжка-картинка «Піратський маршрут» — це грайлива подорож у мріях, а заодно і веселий урок географії для малюків. Бо кожен із нас у дитинстві хотів бути зухвалим піратом, якому підкоряються моря і океани.
 
 
Книжка «Сковорода від А до Я» продовжує серію абеток-енциклопедій для родинного читання і розповідає про великого мрійника, мандрівного філософа та педагога. Григорій Сковорода зрікся світу й кар’єрного росту, хоча й мав високі досягнення та блискучу освіту. Замість родинного затишку обрав постійні мандри й самотність – та при цьому вважав себе неймовірно щасливою людиною. Якими ж були основні засади його філософії? Як йому вдавалося дотримуватися принципу «золотої середини»? Як навчав і які оцінки ставив своїм вихованцям? Про все це – в абетці.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage