0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Книжки Старого Лева – серед переможців Book Forum Best Book Award
У другий день 26 Book Forum оголосили переможців щорічної книжкової нагороди Book Forum Best Book Award. Цьогоріч автори «Видавництва Старого Лева» отримали низку перемог у різних номінаціях і спеціальних відзнак! Щиро радіємо та вітаємо письменників, перекладачі та ілюстраторів, що творили ці чудові видання!
 
У номінації «Сучасна іноземна література в українському перекладі» перемогла книга індійської письменниці і гості 26 Book Forum Арундаті Рой «Міністерство граничного щастя», що вийшла у перекладі Андрія Маслюха.
 
Переможницею у номінації «Література для дітей віком від 0 до 5» стала «Родинна абетка» Мар’яни Савки
 
Спецвідзнакою від голови обласної державної адміністрації Маркіяна Мальського відзначили Мирослава Мариновича за книжку «Митрополит Андрей Шептицький і принцип "позитивної суми"». Також вручили подяку «Видавництву Старого Лева» «за вагомий внесок у розвиток українського книговидання, сприяння формуванню національної патріотичної свідомості й утвердження історичної реальності і правдивості подій для майбутнього покоління».
 
Спецвідзнаки від Українського інституту книги як найкращі книжки 2018-2019 років отримали одразу кілька авторів: Олег Сенцов за книжку «Маркетер», Богдан Логвиненко – ініціатор проекту й видання «Ukraїner. Країна зсередини» та Мирослав Лаюк за роман «Світ не створений».
 
Персональну відзнаку програмної директорки Book Forum Софії Челяк вручили Олегу Сенцову за збірку «Маркетер» та Ларисі Денисенко за пізнавальну книжку для дітей «Я і КонституціЯ».
 
Спецвідзнаку від Малого журі у Харкові присудили Леоніду Ушкалову за абетку-енциклопедію «Сковорода від А до Я».
 
Також серед трьох претендентів на перемогу Гран-прі став Богдан Логвиненко і «Видавництво Старого Лева» з книгою «Ukraїner. Країна зсередини».
 
Вам може бути цікаво
Презентація книги Михайла Винницького «Український Майдан, російська війна» у Львові
Від Бродвею до львівської площі Ринок. «Вулиці. Прогулянка по наймальовничіших вулицях світу»
Знижки на серійні книги до 50%!
Екскурсія землею мертвих: у Павла Вольвача виходить нова книжка
20+1, або Земля мертвих
Юрко Іздрик та «Інші речі»: поетичний вечір у Львові
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати