0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Книжки на літо: Що радить почитати Білл Ґейтс?
Традиційно напередодні літа засновник та керівник корпорації «Microsoft» Білл Ґейтс називає кілька книг, які сам вподобав і радить почитати іншим. Цьогоріч це історії про важкі життєві досвіди, керівництво великою компанією та пандемію столітньої давності.
 
«Вибір» (The Choice), доктор Едіт Ева Еґер
 
Ця книга частково є спогадом, а частково – посібником, який допоможе побороти травму. Едіт було лише 16 років, коли її разом із родиною відправили в Освенцим. Переживши неймовірні жахи, вона переїхала до США і стала терапевтом. Її унікальний досвід став поштовхом, щоби допомагати іншим людям впоратися з їхніми травмами і проблемами.
 
«Хмарний Атлас» (Cloud Atlas), Девід Мітчелл
 
Цей роман не відпускатиме ще довго після закінчення читання. Тут поєднано шість історій, дія яких відбувається протягом тривалого часу – від ХІХ століття до постапокаліптичного майбутнього. «Якщо ви налаштовані на справді переконливу розповідь про найкраще і найгірше у людстві, я думаю, ви знайдете це тут, так само як і я», – пише про книжку Білл Ґейтс.
 
 
«Політ завдовжки в життя» (The Ride of a Lifetime), Роберт Айґер
 
Автор пояснює, що насправді означає бути генеральним директором великої компанії. «Це одна з найкращих бізнес-книжок, які я читав протягом декількох років, – пише Ґейтс. – Незалежно від того, чи ви шукаєте бізнес-порад або просто цікаву історію, я думаю, вам сподобається розповідь про роботу у "The Walt Disney" в один з найбільш трансформативних часів в його історії».
 
«Великий грип» (The Great Influenza), Джон М. Баррі.
 
Ця книга зацікавить усіх шанувальників історичних розповідей. Особливо, якщо хочеться порівняти сучасну пандемію Covid-19 із пандемією грипу «іспанки» 1918 року, що і є в центрі цієї книжки. Письменник розповідає про все, що потрібно знати про один із найбільш смертоносних спалахів захворювання в історії людства.
 
«Хороша економіка для важких часів» (Good Economics for Hard Times), Абхіджит Банерджі і Естер Дюфло
 
У минулому році економісти Банерджі та Дюфло виграли Нобелівську премію з економічних наук. Вони не лише добре знаються на економіці, а й вміють доступно пояснити її основи пересічному читачеві. У цій книзі автори говорять про нерівність та політичний поділ, зміни клімату та штучний інтелект, економічне зростання і проблеми нашого часу.
 
Цікаво, що крім традиційної п’ятірки книг, Білл згадав ще кілька видань. «Окрім п’яти нових оглядів книг, які я завжди пишу для свого літнього списку must read, я включив ще ряд інших рекомендацій. Сподіваюся, ви знайдете те, що вас зацікавить», – написав Ґейтс. Зокрема це роман «Марсіянин» Енді Віра, науково-популярна книжка про запам’ятовування Джошуа Фоера, науково-фантастична книга «Що якщо: Серйозні наукові відповіді на абсурдні гіпотетичні запитання» Рендалла Манро, а також серіали «Пандемія: як запобігти спалаху», «Озарк», «Шпигунські ігри» та ін.
 
 
 
Вам може бути цікаво
Привид, який не міг заснути
Чорна Наталія
Рахують усі
Рушіфте Крістін
20 кадрів «Жизні». Цитати із книги Олега Сенцова
Інспектор Дил поспішає на допомогу: як навчити дитину розпізнавати та контролювати емоції
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати