"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Книжки на літо: Що радить почитати Білл Ґейтс?
Традиційно напередодні літа засновник та керівник корпорації «Microsoft» Білл Ґейтс називає кілька книг, які сам вподобав і радить почитати іншим. Цьогоріч це історії про важкі життєві досвіди, керівництво великою компанією та пандемію столітньої давності.
 
«Вибір» (The Choice), доктор Едіт Ева Еґер
 
Ця книга частково є спогадом, а частково – посібником, який допоможе побороти травму. Едіт було лише 16 років, коли її разом із родиною відправили в Освенцим. Переживши неймовірні жахи, вона переїхала до США і стала терапевтом. Її унікальний досвід став поштовхом, щоби допомагати іншим людям впоратися з їхніми травмами і проблемами.
 
«Хмарний Атлас» (Cloud Atlas), Девід Мітчелл
 
Цей роман не відпускатиме ще довго після закінчення читання. Тут поєднано шість історій, дія яких відбувається протягом тривалого часу – від ХІХ століття до постапокаліптичного майбутнього. «Якщо ви налаштовані на справді переконливу розповідь про найкраще і найгірше у людстві, я думаю, ви знайдете це тут, так само як і я», – пише про книжку Білл Ґейтс.
 
 
«Політ завдовжки в життя» (The Ride of a Lifetime), Роберт Айґер
 
Автор пояснює, що насправді означає бути генеральним директором великої компанії. «Це одна з найкращих бізнес-книжок, які я читав протягом декількох років, – пише Ґейтс. – Незалежно від того, чи ви шукаєте бізнес-порад або просто цікаву історію, я думаю, вам сподобається розповідь про роботу у "The Walt Disney" в один з найбільш трансформативних часів в його історії».
 
«Великий грип» (The Great Influenza), Джон М. Баррі.
 
Ця книга зацікавить усіх шанувальників історичних розповідей. Особливо, якщо хочеться порівняти сучасну пандемію Covid-19 із пандемією грипу «іспанки» 1918 року, що і є в центрі цієї книжки. Письменник розповідає про все, що потрібно знати про один із найбільш смертоносних спалахів захворювання в історії людства.
 
«Хороша економіка для важких часів» (Good Economics for Hard Times), Абхіджит Банерджі і Естер Дюфло
 
У минулому році економісти Банерджі та Дюфло виграли Нобелівську премію з економічних наук. Вони не лише добре знаються на економіці, а й вміють доступно пояснити її основи пересічному читачеві. У цій книзі автори говорять про нерівність та політичний поділ, зміни клімату та штучний інтелект, економічне зростання і проблеми нашого часу.
 
Цікаво, що крім традиційної п’ятірки книг, Білл згадав ще кілька видань. «Окрім п’яти нових оглядів книг, які я завжди пишу для свого літнього списку must read, я включив ще ряд інших рекомендацій. Сподіваюся, ви знайдете те, що вас зацікавить», – написав Ґейтс. Зокрема це роман «Марсіянин» Енді Віра, науково-популярна книжка про запам’ятовування Джошуа Фоера, науково-фантастична книга «Що якщо: Серйозні наукові відповіді на абсурдні гіпотетичні запитання» Рендалла Манро, а також серіали «Пандемія: як запобігти спалаху», «Озарк», «Шпигунські ігри» та ін.
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage