"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Книжки до свят для хлопців і дівчат: Новинки та класика для найкращого подарунку
Я не люблю «хлопчачі» і «дівчачі» книжки. Ось вже і відмінений список «заборонених» для жінок професій, а мій син дивується: чому діти в класі сміються, коли він каже, що у подарунок отримав книжку про Пеппі Довгупанчоху? «Хіба це «дівчача» книжка, мам?» Звісно, що ні. Думаю, що, починаючи з подарунків під ялинку цього року, нам треба більше дарувати дітям таких книжок, які допоможуть їм стати гарними людьми, а не «справжніми джентльменами» чи «ніжними леді».
 
Татьяна Гордиенко, WoMo
 
Амелія/Фріда/Коко
Ітзіар Міранда, Хорхе Миранда, «Nebo Booklab Publishing»
 
Нещодавно на презентації дитячої книжки про льотчицю Амелію Ерхарт, з якою в мене та мого сина давні дружні стосунки, ми говорили про важливість популяризації образу сильних жіночих персонажів у дитячій літературі. Це важливо і для хлопчиків, і для дівчат. Видавництво Nebo Booklab Publishing спеціалізується на виданні неймовірних книжок для витончених естетів, а у випадку серії «Міранда» ще й розповідає доступною для дітей мовою про життя видатних особистостей.
 
Книга-мандрівка. Україна
#книголав, Green Penguin
 
Як, насправді, мало ми та наші діти знаємо про рідну країну. Які б цікавинки ви могли б розповісти про Україну? А чи знаєте ви, хто розшифрував писемність майя? Хто розробив траєкторію польоту на Місяць? Хто перевернув балетну моду та винайшов сучасну пачку? Так-так, це все стосується України, ще й як! Гарнюща та цікавезна книга-мандрівка — це 1200 непересічних фактів про Україну та українців: 327 особистостей, що надихають, 232 дива природи, 224 історичні події, 135 культурних феноменів, 129 архітектурних шедеврів, 78 визначних винаходів і відкриттів, 75 економічних і промислових об’єктів. І найкрутіший книжковий дизайн року!
 
Книга кольорів
Марічка Рубан, «Артбукс»
 
Гарні люди — це також люди, здатні розуміти красу, здатні бачити та цінувати розмаїття природи, яка їх оточує. Художньо просто неперевершена книжка для малечі, яка вчить їх «мислити кольорово», до того ж це ще й білінгва, тому що, — ну що зробиш! — ми, дорослі, любимо, аби краса була ще й корисною.
 
Падінгтон. Збірка історій
Майкл Бонд, «Ранок»
 
Пригоди ведмежати з дрімучого Перу — це класика дитячої літератури, яка переживає другу хвилю популярності завдяки веселим та щемливим фільмам про Паддінгтона. Аби познайомити наймолодших читачів з історією чемного, доброго, винахідливого ведмедика, видавництво «Ранок» випустило під свята адаптовану збірку з шести улюблених оповідань Майкла Бонда, тому що оригінальний текст — це все-таки вже для школярів. А хто хоче потішити вірних шанувальників серії може покласти їм під ялинку подарункову валізку від видавництва — таку саму, як у Паддінгтона. А всередині — гарні, смішні, теплі книжки, яких вистачить на всі канікули.
 
Калябетка
Ян Байтлік, «Основи»
 
В «Основах» знову іноваційна дитяча книжка. Польський ілюстратор та дизайнер Ян Байтлік придумав, як краще розповісти дітям про літери. Для того, аби діти та літери швидко потоваришували, треба, щоб літери стали чимось живим, чимось більшим, ніж «закорлючки». Тому це не просто графічно цікава книжка — це ще й «воркшоп на дому». «Калябетка» була створена у 2015 році і з того часу вже зібрала немало нагород, відзнак та номінацій. З-поміж них найважливішою є відзнака в категорії Non-Fiction на Bologna Ragazzi Award 2015 – щорічному конкурсі дитячих книг на провідному ярмарку дитячої літератури в Болоньї.
 
Тарас та Маряна Прохасько, «Видавництво Старого Лева»
 
 
Діти люблять книжкові серії. Тому ми вже мали змогу оцінити одну з найвдаліших історій для дітей у виконанні кротенят. Від лірично-філософської книжки про сніг і детективної казки про зникле море (там у книжці є ще QR-код, завдяки якому можна послухати веселі пісні персонажів книжки) до пригод з козою, яку важко зрозуміти. А нещодавно у видавництві зявились ще й кротенята-близнюки: гарні дерев`яні фігурки Повза і Муркавки, якими можна бавитися довгими зимовими вечорами.
 
Зося з котячої вулиці взимку
Агнєшка Тишка, «Школа»
 
Зося з вулиці Котячої, так само, як і наші діти, йде на зимові канікули. І тут на неї чекають неймовірні пригоди. Вірніше, це Зося сама ж і створює пригодницькі ситуації, шукає, так би мовити, пригод на свою голову. Ну, а коли в тебе ще й вся родина дивакувата, то такі канікули запам`ятаються надовго. Всім.
 
Бабця-бандитка
Девід Вольямс, «КМ-Букс»
 
У Великобританії на Різдво по телебаченню звертається до народу не президент, а королева. Багато хто поважає її титул, але вважає її просто нудною бабусею. Так само, як багато дітей вважають нецікавими своїх стареньких бабусь та дідусів. Коли бабуся головного героя книги зрозуміла, що онук запамятає її такою: старенькою, що любить капусту, кросворди та спокій, вона вирішила відкрити йому велику таємницю. Таємницю свого «кримінального» минулого. Та залучити малого до «пограбування століття» — викрадення коштовностей Корони Великобританії. Королева була проти цього, але двом бабусям вдалося зрозуміти одна одну. Адже бабусі зовсім не нудні!
 
Пригоди Пеппі Довгапанчохи
Астрід Ліндгрен, «Рідна мова»
 
Частіше всього ми читаємо лише першу книжку Ліндгрен про Пеппі, але всім дуже хочеться дізнатися: що ж там далі? Чи повернеться тато Пеппі, чи поїде вона мандрувати, чи покине свої друзів з маленького містечка, чи стане ще сильнішою? Тепер всі-всі пригоди Пеппі — в одній книжці: гарні ілюстрації та дві версії обкладинки на вибір — для «літніх» та «зимових» подарунків.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage