"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Книжковий Гаражний Розпродаж «Потрібні люди»
1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей літнього віку. І саме в цей день Старий Лев оголошує про унікальну подію - книжковий розпродаж для наших коханих бабусь та дідусів. Книжковий Гаражний Розпродаж «Потрібні люди» від «Видавництва Старого Лева» відбудеться у суботу, 11 жовтня. Початок – о 12:00.
 
Дорогі наші друзі, особливо бабусі та дідусі, ми будемо раді бачити вас на нашій гостині. Приходьте самі та приводьте своїх дітей та онуків! У нас ви зможете гарно провести час, а також придбати книжки за дуууже низькими цінами.
 
Спеціально для пенсіонерів під час Гаражного Розпродажу передбачені суттєві знижки на видання Старого Лева. У нас ви зможете придбати книжку у подарунок для дітей та онуків, а також для власного читання. Ціни – від 5 грн. за видання.
 
«Вік людини – це зовсім не вирок. Але часто наше суспільство не готове визнавати людей у віці не просто людьми на рівні, але й особливо важливими людьми, - говорить головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка. - На жаль, держава зосереджена на тому, аби вичавити з активної людини всі сили, скористатися вповні її багаторічною працею, а коли літня людина залишається поза роботою, вона часто опиняється в певній суспільній порожнечі, без соціального захисту, без достойної матеріальної винагороди. І оскільки нам, громадянському суспільству, звичайним небайдужим людям випадає ця щоденна роль коригувати недоліки держави, - ми повинні усвідомити, що всім нам потрібна нова суспільна парадигма у ставленні до свого віку і життєвих перспектив літніх людей».
 
Хороша музика, добра кава, зустрічі з поетами та письменниками, майстер-класи для дітей та дорослих – все це для вас!
 
Адреса незмінна: дворик Старого Лева – вул. Лемківська, 15а (бічна вул. Хімічної).
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage