0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Книжковий Арсенал здобув нагороду на книжковому ярмарку у Лондоні
На 48 Лондонському книжковому ярмарку – The London Book Fair Книжковий Арсенал отримав нагороду у номінації «Літературний фестиваль» International Excellence Awards 2019.
 
Організатори конкурсу зазначають, що їх вразила мультидисциплінарність  фестивалю, коли взаємодіють різні види мистецтв і перетинаються фахові середовища, але водночас книга залишається в центрі уваги.
 
«Ця перемога – це передовсім визнання команди Мистецького арсеналу, де кожен підрозділ вкладає масу сил у те, аби Книжковий Арсенал був справді тим прекрасним фестивалем, що поєднує мистецтва і не випускає книгу з фокуса уваги» – каже гендиректорка Мистецького арсеналу Олеся Островська.
 
 
Як зазначила координаторка Книжкового Арсеналу Оксана Хмельовська, «це фантастична оцінка роботи нашої кураторської команди і Мистецького Арсеналу, усіх партнерів і українських видавців».
 
Церемонія нагородження відбулась 12 березня 2019 року у виставковому центрі «Олімпія» в Лондоні.
 
International Publishing Industry Excellence Awards – це міжнародна премія, заснована Лондонським книжковим ярмарком та Британською асоціацією видавців, що має на меті продемонструвати світові досягнення й інновації видавничої справи. Номінація «літературний фестиваль» року вручається з 2016-го року. 
 
 
Нагадаємо, у номінації «літературний фестиваль», окрім «Книжкового Арсеналу», за нагороду змагалися ще два фестивалі – Міжнародний літературний фестиваль в Утрехті (Нідерланди) та Міжнародний літературний фестиваль у Макасарі (Індонезія). 
Попередні роки переможцями ставали фестивалі з Бразилії, Індії і Малайзії.
 
Вам може бути цікаво
Валентина Захабура: «Ми стаємо дорослими за віком, але часто ментально залишаємося підлітками»
Ukraїner. Презентація книги у Львові
П'ять українських новинок Книжкового Арсеналу
Розуміти один одного – головний зміст книги про Франческу, – Дорж Бату
10 українських новинок для дітей та підлітків на Книжковому Арсеналі-2019
Команда Старого Лева про книжки, які вони читали цієї весни
stary_lev Стежити
1800 дописів 40994 читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати